reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Dziewczyny ale mi się te wasze brzuszki podobają- ja cały czas marudze mojemu, że chcę jesienną sesje zdjęciową z brzuszkiem, ale chyba jesień sie skończy zanim mój mąż będzie miał czas:-D Choć osobiście patrzec na siebie w lustro nie moge jaki się kawał kobity ze mnie zrobił - wszystkie kilogramy poszły mi chyba w ciało:wściekła/y:tylko brzuszek jest słodki, bo tam mieszka Misia, a reszta to szkoda słów, ale teraz najważniejsze są brzuszki, a reszta się nie liczy:-D
JoL: super - całkiem nieduży, więc jeszcze pewnie nieźle sobie skaczesz-mój juz mi zaczyna przeszkadzać przy schylaniu, choć paznokcie u stóp obcinam sama i nóżki też sobie sama golę bez większych problemów jeszcze:-D
Golanda: no widzę postęp - wyskakuje brzuszek powolutku!
Patrysia: ale dużą piłkę połknęłaś-synek ma gdzie nogi wyciągać!
Paulina: wow-super okrąglutki i niemały!
Pumpkin: bardzo zgrabniukie to twoje mieszkanko Poli;-)
ivi: ślicznie i całkiem niezły na 27tc:-)

Podsumowując, bo juz nie wiem kogo wymieniłam a kogo nie - taka różnorodnośc tych brzuszków-niektóre duuuże, inne maleńkie, a wszystkie są piękne, nie? No i tam mieszkają nasze kochane maleństwa i to jest najważniejsze, żeby im tam dobrze było!
 
Podpisuję się pod słowami agagsm - wszystkie brzuszki bez wyjątku te mniejsze i większe są słodkie. W ogóle zgrabne z was babki to i brzuszki śliczne. ;-)
 
Dziewczyny wszystkie brzuszki śliczne!
A to my w 29 tygodniu przepraszam za jakość zdjęć ale robiłam je tel.
 

Załączniki

  • Zdjęcie022.jpg
    Zdjęcie022.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 33
  • Zdjęcie023.jpg
    Zdjęcie023.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 34
  • Zdjęcie021.jpg
    Zdjęcie021.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry