reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Styczniówek

reklama
Sliczne zdjecia, tak strasznie Wam zazdroszcze, bo w Kanadzie podobnie jak wDanii, pierwsze usg w 12 tyg. :dry:Caluski dla Waszych kruszynek:)
 
DSC06488.jpgNowy kolor włosów no i ja . Tylko sie nie przestraszyć ;)
 

Załączniki

  • DSC06488.jpg
    DSC06488.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 105
Aniia na tym zdjeciu z wczoraj to juz zarys dzidzi widac :-) wow :-)

A tu moja kruszynka z 6 ,0 tc
I skarpetuszki kupilam jak sie okaze ze cora :p a jak nie to chociaz popatrze :p
Nio widać nawet maleńkie rączki, a na USG się nawet ruszało :) Ja jak patrze na oba zdjęcia nie mogę uwierzyć, że w ciągu równiutkich 3 tygodni, dzidzi aż tak urosła i nabrała już "ludzkich" kształtów :)
Ale co było najpiękniejsze, to dźwięk bijącego serduszka :) Po prostu niesamowita sprawa :)

Śliczne skarpetuszki :)
 
Vinga ja tez mam juz brzuszek hehe :p
Choc mam nadzieje ze puki co rosl nie bedzie :p bo nie chce na koniec ciazy jak wieloryb wygladac :p :p
Dzisiaj sie przerazilam, bo wieczorem mnie wydyma na maxa hehe.
 
reklama
Do góry