reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
Dziewczyny ja do kosciola jechalam z mezem autem 3 minuty od domu i w dodatku miejse siedzace mialam. O szalenstwach nie ma mowy. Ja leze w lozku 23.5h na dobe. Jedynie w czwartek znowu bede musiala sie ubrac bo maz mnie musi do poloznej zawiezc. Juz mnie troszke plecy od lezenia bola ale dam rade, dla dziewczynek wszystko. Zakupy pozostaja mi tylko w internecie ale z drugiej strony zostaly mi do kupienia lozeczka i wozek, ale to juz jak dziewczynki beda na swiecie zreszt i tak mam je zamiar przez internet zamowic.
 
Kurcze dziewczynki- śliczne te Wasze brzuchatki, ja mam taki bęben wielki, że hoho.
Zdjęcia robione kilka dni temu późnym wieczorem :-) jak do porodu już hehehe.

WP_20140417_011.jpgWP_20140417_013.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140417_011.jpg
    WP_20140417_011.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 110
  • WP_20140417_013.jpg
    WP_20140417_013.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 104
Ale macie fajne brzuchy i takie duże :) moj póki co jest mniejszy, ale musze zrobic sobie zdjęcie by go ocenić obiektywnie bo tak patrząc z góry, albo w lustro to nie to samo ;)
 
reklama
Do góry