reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

super fotki

W ciąży z Martyną miałam krechę, teraz też, ale teraz jest bardzo jaśniutka. rozstępów nie mam :-D jakieś na cyckach, ale to dawne :-D
 
reklama
My na skończone 38tc :tak:
 

Załączniki

  • IMG_20140712_095241.jpg
    IMG_20140712_095241.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 106
Pięknie Natkusia.u mnie te brak rozstepow nowych.wsio stare,białe.a przecież i teraz startowalam z większej wagi i w ogole.
 
Kaspian super wypuklosci:-)

Natkusia brzuszek pokazny ale chyba nie opadl co? Oj donosisz chyba do tego sietpnia;-)

Ja mam teraz mega kreche i to krzywą a nawet pepek mi trochę zjechal w bok heh. Nie pamietam czy z Alim mialam ale jesli tak to jasniejsza. M mowi ze mialam...:confused:
 
ANGIE opadl, opadl i maly juz napiera na szyjke :tak:
Do sierpnia nie donosze bo termin mam na 26.07 i do tego czasu beda rozwiazywac przez cukrzyce.
 
Natkusia no proszę proszę, ale Ci się udało daleko dojść z ciążą :-). Syn już donoszony i nawet jak drobny to będzie dobrze :-). Śliczny brzusio :-).

Ja w pierwszej ciaży jak zaczęłam rodzić w 30tyg nikt nie dawal mi szans że dotrwam do końca i co? skończony 39 tydzień. Chyba weszli mi na ambicje :-).

A teraz nie wiem czy nie przez ułożenie pośladkowe mam spokój, skurcze dopadają solidne ale ze 2,3 dziennie. W pierwszej ciaży tyle miałam w pół godziny :-)
 
Natkusia pokaźny masz ten brzuszek i do tego bardzo ładny. W pasie coś przybyło czy raczej przez opad w dół nie?

Martuskaa myślę, że nie opadł jeszcze, nadal wygląda piłeczkowato do góry, w każdym razie dla mnie. Widać też że nadal ładnie rośnie a nie ściąga się w dół :-D
 
reklama
Do góry