reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
krak, nikamo, malenstwo,nikola śliczne brzuszki:-)

Krak a co do teorii ze chłopiec to piłeczka a dziewczynka na boki sie rozlewa to u mnie było widac tą różnice jak mi brzuch zaczał rosnąć.Z synkiem odrazu wszystko szło w brzuszek i była piłeczka a teraz z corcia najpierw rozlało mnie na boki i plecy nawet a teraz dopiero idzie w brzuch.Ale teraz tez robi mi sie podobna pileczka jak z synkiem tyle ze boki juz szersze.
 
Super wyglądacie i domki dla maluszków są śliczne. Widać, że to brzuszki ciążowe :-D i już nie ma wątpliwości, że mieszka tam maluszek :-D U mnie bez wielkich zmian, nadal mieszczę się jeansy i inne ciuchy z przed ciąży i bardzo się cieszę bo ciążowe ubrania strasznie mi się nie podobają ;-)
 
Eliana to ja Ci bardzo zazdroszczę :-D Bo ja nie mieszczę się prawie w nic już. Czekam właśnie na dwie pary spodni :-) Co prawda waga stanęła w miejscu,ale jakoś tak te ubrania się skurczyly:-)

muszę się w końcu sfotografować :-)

Piękne brzuszki dziewczyny :-)
 
Nikamo, Maleństwo i Krak superaśne brzucholki, już widać że maluszek w środku się skrywa:-) i dziękuję Wam za wszystkie miłe opinie nt. mojego domku:-)
 
Cudowne brzuchatki z Was:-) Musze przyznać, że jest różnica w ciąży pierwszej i drugiej, przy pierwszej robilam regularnie fotki i widać brzusio dopiero w 5/6 miesiacu a tu 4ty miesiąc a ja mam niezly bebzol, szczególnie jak sie najem wieczorkiem;-) az sie moja Mama zdziwila ostatnio:tak: Podrawiam
 
Cudowne brzuchatki z Was:-) Musze przyznać, że jest różnica w ciąży pierwszej i drugiej, przy pierwszej robilam regularnie fotki i widać brzusio dopiero w 5/6 miesiacu a tu 4ty miesiąc a ja mam niezly bebzol, szczególnie jak sie najem wieczorkiem;-) az sie moja Mama zdziwila ostatnio:tak: Podrawiam

Witam w klubie :-) Ja tak samo w pierwszej ciąży zanim brzuszek się pokazał spooooro czasu minęło, a teraz bez porównania.
 
reklama
Malenstwo slodki brzunio :) podobny do mojego w 17 tyg :)

A ja jestem ciekawa jak to potem wyjdzie jak porownamy nasze brzuszki kiedy juz wszystkie bedziemy znaly plec naszych dzieciaczkow. A ciekawi mnie to dlatego, ze ponoc brzuszki dziewczece roznia sie od chlopiecych, slyszalam, ze chlopcy to taka kuleczka i do przodu brzuszek idzie, a dziewczynki sie bardziej "rozlewaja" na boki :)
Co myslicie?
Myślę,że to tylko takie gadanie,u mnie z synkiem brzuch ogromny,rozlewający ,wszystko poszło w uda i dupsko.
Maleństwo ,Nikola super brzuszki.
 
Do góry