reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Dziewczayny macie piękne brzuszki :) po mnie widać tylko że przytyłam bo tak jak nic nie powiem to nikt się nie zorientuje ze w ciazy jestem...no nic w końcu się doczekam typowo ciążowego brzuszka muszę tylko troszkę poczekać...;-)
 
reklama
sliczne mieszkanka dziewuszki i te male i te duze:-) ja mam z tych duuuzych heheh cykne fotke dzis lub jutro i jak sie ogarne z bajzlem w mieszkaniu to wkleje na forum do podziwiania;-):-D porownalam sie brzuchami z malinowa_paula i powiem wam ze przy niej wyg;adam jak bym juz sie pakowala na porodowke:szok:
 
krak8686 u mnie chyba chłopiec, ale upewnie sie 22 maja u ginekologa lub 6 czerwca u genetyka. :p
juznie mogę się doczekać.
 
dla porównania wstawiam poprzednie fotki... specjalnie te same gatki założyłam żeby było widać różnicę.. małż się śmieje że widać pewnie tylko jedne mam :-D aha.. ja stoję prosto na dzisiejszym zdjęciu a wygląda jakbym się wypięła brzuchem.. dziwne
brzuchy:8,3 hbd 12 hbd 18,1 hbd
brzuch 8,3 hbd.jpg brzuch 12 hbd.jpg brzuch 18,1 hbd.jpg
 
reklama
Do góry