reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Lorelain synek na nartach wymiata!też bym chciała żeby moje dziecko(dzieci)uprawiało jakiś sport bo to kształtuje charakter no i ma mniej czasu na głupoty jak już jest nieco starsze;-)my z mężem też jeździmy,ostatnio namówiliśmy mojego 12-letniego brata na snowboard
brzunio super! ja mam tak śmiesznie że miałam oponkę na dole brzucha i teraz pewnie przez powiększenie macicy ta oponka się podniosła wyżej dlatego nie nazwę tego brzuszkiem ciążowym bo wiem skąd się wzięło:-D
 
Lorelein super wygladacie. Wogole to podobni do siebie jestescie !!!

a tak przy okazcji to mysle od paru dni czy nie powinnysmy pomyslec o zablokowaniu galerii zdjec. My na grudniowkach mialysmy czesc prywatna i tak mialy dostep tylko te osoby ktore sie udzielaly i tam wklejalysmy fotki zeby nikt spoza naszego grona ich nie ogladam badz nie daj Boże nie wykorzystal do jakis celow.

co myslisicie, tak byloby bezpieczniej i bysmy swoje fotki ze spokojem wklejaly??

tylko trzeba by to admina napisac o zalozenie blokady i podanie nickow osob z dostępem a to chyba nie problem bo sie z listy wezmie.
Najwyzej poczekamy nie wiem np 2-3 miesiace i zobaczymy ile nas zostanie i wtedy podamy ostatecznie nicki

potem zawsze mozna komus zabrac dostep jak zrezygnuje z pisania
 
Ja jestem za taką blokadą;-)
Mam wrazenie że Cię znam z widzenia ale chyba niemozliwe;-)
 
reklama
jutrzenka dobrze mówisz właśnie z tego powodu że każdy ma wgląd z ten topik nie umieszczam ani rodziny ani siebie. Jako prawnik widziałam już niejedno.... Jestem za stworzeniem zamkniętej grupy bądź tajnego tematu.
 
Do góry