reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

i takim gdzie moglibyśmy pisać o prywatnych sprawach o których nie chcemy pisać na ogólnym ale to może później jak już sie bardziej poznamy co ?


tez mysle ze to przyjdzie z czasem, tyle nas tu nie przetrwa, jak nas zostanie "wierna grupa" i bedziemy chcialy sobie o prywatnych sprawach pogadac to wtedy wg mnie taki watek sie przyda, narazie to za wczesnie
 
reklama
U nas podobna sytuacja. Hanka jest z 13 października Bąbel ma być z 17stego. Jedna imprezka, 2 torty;-) Za rok się fajnie złoży będzie roczek i 5 lat;-)

Jeśli powstałaby zamknięty wątek fotkowy to proponuję osobno fotki i osobno komentarze. Potem fajniej sie fotki ogląda i nie trzeba sie tak przebijac przez komentarze;-)
 
KaKa na grupie to działa inaczej bo każde zdjęcie ma jakby swoje okienko i klikając na fotkę ona się powiększa a pod spodem masz komentarze :-)
 
Jestem jak najbardziej za taką zamkniętą galerią.Słyszało się już dużo przykrych sytuacji ,poza tym jestem też za zamkniętym wątkiem październikówek,ale to za jakiś czas bo część się z pewnością wykruszy ,ale i też ktoś jeszcze dojść może. Nie chce się pisać o prawach prywatnych jak każdy ma do nich wgląd.Ja 5lat piszę na forum zamkniętym i jest super
 
wrzucam na chwile moją ślubną fotkę ... później usunę:)

x

I się nie załapałam :-(

Lorelein super wygladacie. Wogole to podobni do siebie jestescie !!!

a tak przy okazcji to mysle od paru dni czy nie powinnysmy pomyslec o zablokowaniu galerii zdjec. My na grudniowkach mialysmy czesc prywatna i tak mialy dostep tylko te osoby ktore sie udzielaly i tam wklejalysmy fotki zeby nikt spoza naszego grona ich nie ogladam badz nie daj Boże nie wykorzystal do jakis celow.

co myslisicie, tak byloby bezpieczniej i bysmy swoje fotki ze spokojem wklejaly??

tylko trzeba by to admina napisac o zalozenie blokady i podanie nickow osob z dostępem a to chyba nie problem bo sie z listy wezmie.
Najwyzej poczekamy nie wiem np 2-3 miesiace i zobaczymy ile nas zostanie i wtedy podamy ostatecznie nicki

potem zawsze mozna komus zabrac dostep jak zrezygnuje z pisania

Myślę, ze watek zamknięty jak najbardziej, ale jeszcze za wcześnie. Jest tu duża rotacja i sporo roboty z uprawnieniami by było. Za jakieś 2-3 miesięcy powinno sie uspokoić.
 
no dobrze dziewczynki to wrzucę jeszcze na troszkę, ale za godzinę usunę :tak:

x
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry