reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Lorelain śliczna fota dawno ślub braliście ?
Ja też jestem za galerią zamkniętą bo a otwartej raczej rodzinnych fotek nie będe wrzucać
 
Patrycja fajny marynarz:happy2:, masz synka z pazdziernika czy listopada?? Bo rocznik to taki jak moj tylko ze moj grudniowy

no wlasnie ja tez na ogolno dostepnym troche mam strach jesli chodzi o fotki. Moja kolezanka miala przykry przypadek ze ktos fotki jej syna wykorzystal i troche mam stresa.

Lorelein a na jakiej to zasadzie sie tam fotki wkleja. Kiedys mialysmy taka grupe na grudniowkach ale na chwile i nie bardzo pamietam jak tam sie fotki wklejalo i pisalo ogolnie
Zdjecia wrzcuac to ok ale my tez cos komentuje wiec to bedzie przy grupie funkcjonowac dobrze??
Bo w sumie obojetne co zrobiimy, oby bylo dla nas, w koncu to nasze dzieciaczki, brzuchy czy małżony ;-)
 
jutrzenka Miki jest z 22 października a druga dzidzia wg OM 27.Będziemy łączyć urodzinki tylko torty trzeba będzie robić dwa:tak:
Rok temu na balu w przedszkolu byl marynarzem
 
patrycja - ślub brałam w 2007 ... nie wiem czemu napisał mi się 2005 :-p

jutrzenka - no normalnie wrzucasz tam zdjęcia i można komentować a dostęp do grupy mają zaproszone osoby. Jedna zakłada i wysyła do reszty ;-) .... proponuję aby tam były tylko zdjęcia .... nie chce żeby się tam cały wątek przeniósł bo nie o to chodzi
 
Lorelein moze mnie zle zrozumialas, mi chodzilo o to zeby tylko galeria byla prywatna, reszta nie bo moze ktos nie chce pisac na biezaco z nami ale chetnie poczyta. Przeciez bedziemy rozne watku zakladac ale to publicznie, tylko o zdjecia mi chodzi.
 
reklama
Lorelain ja też brałam ślub 2007 roku dokladnie 9 czerwca

A ja myśle o wątku zamkniętym na zdjęcia i takim gdzie moglibyśmy pisać o prywatnych sprawach o których nie chcemy pisać na ogólnym ale to może później jak już sie bardziej poznamy co ?
 
Do góry