reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
ale macie fajowe brzucholki, musze w koncu i ja swoj zrobic bo juz mi wywalilo troszke. Mieszcze sie co prawda jeszcze w dzinsy wiec mam w czym chodzic do pracy ale mysle ze to juz kwestia dni.

co do ruchow dziecka i tętna to wg mnie to nie mozliwe. Pisza ze przy drugim dziecku mozna czuc wczesniej niz przy pierwszym ale nie w 11 tyg.
I raczej watpliwe wyczuc palcem tetno dziecko przez skore. To wlasny puls wg mnie.
 
ja detektorem tętna poprzednio notorycznie własne wyłapywałam - na tej wysokości lecą tętnice :)

teraz już walczę ze stetoskopem bo wyłapuje tylko wysokie dźwięki więc tętna mojego nie łapie :)
 
a to mój potwór, chciałam zmieścić się w przed-ciążowe spodnie ale klops


20120319765.jpg20120319769.jpg
 
Ej dziewczyny,co wy jecie,że wam już takie brzuszki wyskoczyły?:-D:szok:Ja to nie mam jeszcze dosłownie nic w takim razie:eek:
Kurde bo aż się zaczynam obawiać czy z maleństwem na pewno wszystko o.k.,a może już taki mój urok,że bez względu na to która to ciąża to brzucha dostanę 4/5 miesiąc.Chociaż pozytyw,że na ciuchach ciążowych zaoszczędzę;-)
 
reklama
Do góry