reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Teściki śliczne :-)

A torcik rewelacja. Szczerze podziwiam zdolności, bo mnie by pewnie wyszła kupa...

Nikola śliczny brzusio.
 
nikolaa no niezly brzuszek hehehe ja mam nadzieje ze nie bede tak rosnac przez cala ciaze tylko ze w ktoryms momencie brzusio przestanie rozkwitac bo jak tak dalej bedzie mnie wywalac to za 4 mce taczke bede musiala kupic:szok:
 
nikolaa no niezly brzuszek hehehe ja mam nadzieje ze nie bede tak rosnac przez cala ciaze tylko ze w ktoryms momencie brzusio przestanie rozkwitac bo jak tak dalej bedzie mnie wywalac to za 4 mce taczke bede musiala kupic:szok:
ja w poprzedniej się toczyłam to pewnie i teraz się potoczę w pierwszej też mi szybko brzuch wywaliło bo około 9 tygodnia potem stanął a od 22 zaczął rosnąć rosnąć i rosnąć już się bałam że pęknę w szwach hahahahaha:-D:-D:-D
 
mam nawet zdjecie jak z mezastym brzuchy porownujemy ale wtedy bylam tak w 6-7mcu jakos chyba a na koniec ciazy mialam juz 117cm w tzw pasie:szok: gdzie mezasty mial 5cm mniej:dry:
 
to i ja się "wstawię"

008.jpg
 
reklama
uuuuuu ardhara widze ze tez juz pokazowo wygladasz:-D heheh ja na serio nigdy nie iwerzylam ze w kolejnych ciazach szyv=bciej brzucholek widac i nadal w swoj uwierzyc nie moge hahaha
 
Do góry