reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

reklama
Tatuś z synkiem :-)
xfri2f.jpg

śliczne dziecie moniskabe :)

Monia, ja tez tak chcę


buuuuuuuuuuuuuuu

Ty lepiej leć po te białe majtki a dopiero później licz na rozpakowanie heheh
 
Witam, znalazłam chwilke i oglądam Wasze cudeńka:-)Macie racje,facet z dzieciątkiem w ramionach to jest to;-)Gosia blizniaki super, gratulacje!
Oto moja perełka:tak:
DSC01176..jpg
i ja z moimi pociechami:-)

DSC01213 - Kopia..jpg
 
renif sliczna masz coreczke, no i oczywiscie synka tez (ale to juz z suwaczka ;) widze ze synek sie za Toba stesknil, bo nawet usypia na Tobie. Slodko tak razem wtuleni.
 
Moniskabe fotki przecudowne !!! Pawełek przesłodki :)

Ehh wszystkie dziedziaczki sliczniutkie !! ja tez juz chce !!! codzienne mi sie sni, raz jest łysa, raz brunetka, raz blondi, a raz mi sie snilo ze sie urodzila juz z kuczyczkiem z kokardką heheh
 
reklama
Do góry