reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

:tak:dzieki moze leniwa troche ona nie lubi lezec na brzuszku i jak ja klade to nie potrafi jeszcze tak jak tutaj wiekszosc dzieci tak wysoko tej glowy podnosic ,klade ja dosc czesto ale ona nie ma jeszcze sily i kladzie glowke na bok i sie wydziera w nieboglosy :no:i nie mam sumienia bo sie meczy i ja przewracam na plecki :)
 
reklama
Dużo jest dzieci, które nie lubia leżeć na brzuchu. A koleżanki córka ma 10 miesięcy i dopiero niedawno zaczęła się przekręcać z brzucha na plecy i odwrotne, w tym samym czasie zaczęła siadać i raczkować, a po chwili wstawać i chodzić przy meblach i za rączki :-D
 
A tu ciąg dalszy wygibasów :szok:

DSCF4424.JPG


DSCF4427.JPG


DSCF4425.JPG


DSCF4423.JPG
bluberry a ja myślałam, że moja Lila za bardzo się wygina, ale Twój Adaś to mistrz!
 
z brzuszka na plecki moj Adas tez jzu sie przewraca :-) I wygina sie ale nie tak jak Adas od blueberry - chyba ma za duzo tluszczu :-D Ale na brzuszku lezy ladnie :-)

S1031655.jpg
 
reklama
Do góry