reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

Dagrab no ale ja nie sądzę, że te prawie 10kg jest tylko w brzuchu, no i coś się obawiam, że teraz poleci waga. Nie wiem jak u Was, ale mi się wzmógł apetyt:szok: a i tak nie narzekałam na jego brak. To pewnie przez te świąteczno-sylwestrowe pyszności. A przede mną jeszcze jedna Wigilia za 5 dni :eek: i tym razem to my szykujemy, ale zrobimy skromnie, bo ile można się obżerać :szok::szok::szok:
 
reklama
DAGRAB,DEE,GALWAYGIRL brzuszki superaśne:-D:tak:;-):-) Pozazdroscilam Wam fotek zaraz chyba sesyjkę sobie strzelę.
 

Załączniki

  • 201201011091.jpg
    201201011091.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 118
Ostatnia edycja:
anek - śliczny brzusio, powiem Ci szczerze, że nie wyglądasz na mamusie 3 dzieci ;)

Atan
- o jaki pokaźny brzusio u Ciebie, no i super Ci w tej sukience.

Dee
- wcale nie widać, że spuchnięta jesteś, śliczne wyglądasz ;)

galwaygirl
- Tobie też bardzo ładnie z brzusiem. Po porodzie pewnie jak modelka będziesz znów wyglądać ;)

Śliczne są te Nasze wszystkie brzuszki.
 
Wow Anek, Ty przy swoim synu to bardziej jak starsza siostra niż jak mama!!! No i podziwiam figurki, trzecie dziecko w drodze, a tu tylko piłka połknięta wystaje spod sweterka
Atan, no kreacja sylwestrowa z prawdziwego zdarzenia, ślicznie!!! Ty chyba prawdziwy bal zaliczyłaś :szok: No i widzę, że fiolet wśród lutówek króluje :D Ja zostanę przy wszystkich odcieniach niebieskiego, będę nieugięta ;-)
Mama dziękuję za komplement :zawstydzona/y:, obawiam się, że modelek krasnoludków chyba jeszcze nie ma :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
no tylko szyja mnie boli te 2 mleczarnie ( siostra sie smieje 2 kartoniki mleka) tyle wazyly ze szyja nadal boli od trzymania ich..
a sylwesterskonczylan o 4 rano u kumpeli ;-)
 
ANEK- gdzie ty mialas ta swoja wczesniejsza dwojke!!!!! ja sie z wami juz nie bawie, pilki sobie powsadzaly pod ubranie :-p
Atan- brzusio duzy juz ale slicznie sie w sukieneczce prezentuje, chyba jako jedyna mialas prawdziwy bal sylwestrowy, reszta dziewczyn spedzila go chyba "w kapcaich":-D
 
Prawie nie wypowiadam się na forum, ale cały czas Was czytam:tak:
Postanowiłam wstawić zdjęcie przedświąteczne z 33 tyg
Mąż mówi, że wyglądam jak OBELIX z kreskówki:szok:
Brzuch wielki, ale przez cukrzycę przytyłam tylko 6 kg :tak:

IMG_2094.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2094.jpg
    IMG_2094.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry