reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

galwaygirl- ja tez nie jestem fotogeniczna, ale robi zeby miec pamiatke.Zeby dzidzi pozniej pokazac gdzie byla u mamuni.Zreszta na mnie tam nikt na tych zdjeciach uwagi nie zwraca, tylko na brzuch :-D
 
reklama
Dagrab Ale super fotka z tym "stoliczkiem" :-D No i masz superowy domek :-) dla dzidzi. Jak na załączonym zdjęciu, fiolet obowiązkowo, wózek fioletowy, bluzeczka fioletowa, ciekawe jaki kolor pościelki?????????
Ja się zastanawiam, czy nie iść do szwagierki z mazakami zmywalnymi by mi narysowały coś na brzuchu i taką pamiątkę mieć, bo najmłodsza Siostrzenica Męża (w marcu 5l) nie patrzy wcale na mnie, jak idzie obok to w brzuszek zapatrzona jak w obrazek i siada zawsze obok mnie, jak leżałam na sofie to usiadła obok i głaskała Piotrusia. Tak słodko że szok:happy2:
 
Galwaygirl- nie zwlekaj tylko lec z tymi mazakami, super bedziesz miala pamiatke, tylko jeden warunek,chcemy widziec efekty tego spotkania.
Hehehe sweterek dostalam od kumpeli jeszcze przed ciaza, bardzo go lubie bo na metce jest rozmiar S!!! Posciel jest zolto- rozowa, a druga zolto-niebieska ;-) najlepsze jest to ze dopiero jak przyszla to sie zorientowalam ze zamowilam ten sam wzor tylko w roznych kolorach.Ale taka najbardziej sie nam podobala.
Moja 16 miesieczna siostrzenica jak pytamy sie gdzie ma ciocia dzidzie pokazuje na moj biust :-D ale cacy robi juz po brzuchu,
 
dagrab - ślicznie wyglądasz, a w tym kolorku Ci do twarzy. Ja też lubię fioletowy kolor ;) A wczoraj widziałam kobitkę, która miała hopla na punkcie tego koloru - wózek miała fioletowy, dziecko było na fioletowo i ona cała w fiolecie (każdy odcień). Może fajne by to wyglądało ale bez przesady z tym fioletem :p
 
Witam w Nowym Roku!
No to wreszcie ja się ujawnię. Nie robiłam zdjęć regularnie, ale i okazji nie było ku temu zbyt wielu :)
Piotruś 4-5tc.jpg 18.06.2011
Tu Piotruś ma około 2 tygodni, my nic nie wiedzieliśmy o Jego istnieniu a ksiądz jak składał życzenia, byśmy mieli tyle dzieci co Sarah to aż mi ciężko było łzy utrzymać, bo myślałam, że to prędko nie nastąpi

11.11.11.jpg11.11.2011.jpg
Tu w domowych pieleszach 11.11.11 :) bo fajna data była, no i trzeba było w końcu uwiecznić brzucholek.

24.12.11.jpg
To Wigilia 2011

jaNowy Rok 2012.jpg i nasza cała Rodzinka Mamusia i Tatuś Nowy Rok 2012.jpg01.01.12.jpg
Zdjęcia są z 3 nad ranem, no ale nawet Mąż chciał wcale nie musiałam Go namawiać do wspólnego zdjęcia :-D:tak::-)
 
Witam noworocznie :-)
Mój małżonek w końcu wczoraj pozbył się wstydu i sam mnie zaciągał do zdjęć :-D
Jednak strasznie spuchłam :-( i wyglądam tragicznie na większości zdjęć.
Oto jedne z moich ulubionych :-p
2.jpg1.jpg
 
Dee jak na tych zdjęciach jesteś spuchnięta to w takim razie ślicznie Ci w opuchliźnie, no a Mąż wcale się nie dziwię, że nabrał odwagi, bąbelki z szampana na pewno pomogły;-)
 
reklama
Do góry