reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

reklama
Olcia- sliczny brzusio, ech tez bym taki bez rozstepow chciala:tak:
Antila wlasnie ze ogromniasty jest jej brzusio:-p jak ona tylko 4 kg na plusie!!!!!!!! ;-)
 
dagrab- chyba te 4kg to sam brzuszek, bo ani nigdzie mi się nie przybrało, ani nie ubyło... Nawet cycuszki mi nie urosły... :-(
 
Olcia ja mam taki mniej więcej brzuszek jak Twój.w dodatku wszyscy mi mówią że jest mały...a dzidzia ma już prawie 3 kg z tym że mi przybyło 11 kg...
 
Olcia wlasnie widze ze nic nie przytylas, wiec te 4kg na plusie to napewno brzusio(3kg malego +1kg wod), ja mam zdecydowanie wiekszy ale i na wadze ZDECYDOWANIE wiecej.
 
dagrab - zapomniałaś o łożysku :-) mojej koleżanki ważyło 4 kg :szok: ale tu nawet lekarze byli zdziwieni i pytali czy mogą zabrać do badań ;-)
 
On się chyba taki wydaje też duży... :-D bo w sumie to 97cm od jakiegoś czasu w miejscu stoi... Ale zobaczymy teraz!!! Mam taki apetyt, że masakra!!! :-D
trina79-:szok::szok::szok::szok: WOOOOW
 
reklama
trina79 ma racje łożysko, które średnio 1.5-2kg waży no i jeszcze dodatkowa krew to ok.2litry, może Olcia schudła cosik na początku ciąży i w ostatecznym wyniku tylko +4kg ;-)
Tak czy owak śliczne brzucholki
 
Do góry