reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

OlciaLolcia od poczatku ciązy 3,5kg na plusie??? czy to nie za mało?? przeciez dziecko samo waży pewnie z 1,5kg lożysko pewnie tez a gdzie wody plodowe i dodatkowa krew?? jestes pewna??
 
reklama
tynka27- poważnie... Przed ciążą ważyłam 59kg, a teraz 62-62,5 :baffled: pytałam się już lekarza, bo też się zaniepokoiłam, ale powiedział, że Junior rośnie i rozwija się prawidłowo, więc nie mam się czym przejmować, że tyle poprostu, że ja nie przybieram... Moja mama też tak miała w każdej ciąży, a dzieci po 4kg rodziła :-D
 
Olcia, szczesciara z Ciebie. Tez bym chciala tylko tyle przytyc.

Niestety mam juz prawie 20 kg na plusie. No coz, historia lubi sie powtarzac... :( Liczylam, ze moze w tej ciazy mniej przytyje, ale niestety... chyba taki moj "urok". A w pasie mam rowna stowke ;)
 
bliźniak ja na piersiach to rozstępy mam już dawno:-( wstydzę się trochę przed m chociaż on mówi że dla niego (.)(.) sa tak samo piękne i nie obchodzą go żadne rozstępy:-Dsłodki jest

na brzuchu na razie nic się nie pojawia, i oby tak zostało
 
reklama
ja tez mam juz 12 na plusie :wściekła/y: a przed ciaza wazylam 56 kg. Na szczescie rozstepow poki co brak, ale mam tendencje i wiem, ze jesli sie nawet w ciazy nie pojawia to po porodzie na pewno
 
Do góry