reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

w niedziele powiedziano mi że jak na 27 tydzień to mam bardzo malutki brzuszek,już zaczynałam się martwic że coś jest nie tak... a co do rozstępów to trudno jest się nie przejmować bo ogarnęły jeszcze całe moje uda i zaczynają wchodzić na łydki :-(

No co ty nie przejmuj sie takimi opiniami, mi też się wydaje że mam za mały ale na badaniach wyszło wszystko ok, taki nasz urok ;) jeszcze 3 miesiące przed nami więc może jeszcze wystrzelić :-)
 
reklama
No i się w końcu zebrałam oto mój brzusio (27 tydzień) i trochę rozstępów niestety....
ATTACH][/ATTACH][/ATTACH]

to ma byc mały brzusio? :-)he he zartujesz?! ... mam identyczny 90 cm ma obecnie - smaruje mustela ale ona mi sie jakos wałkuje na ciele błeee - moze za duzo nakladam? :dry:
moje dziecko wazy 850 gram (26 tydz) czyli jest w 50 centylu - waga ciała bez zmian (+/- 2 kg na tzw zatwardzenie :zawstydzona/y:) bo wyprozniam sie 2 x w tygodniu dosc bolesnie :-(
 
Ale Wam zazdroszczę "Mikruski". Ja tyle przytyłam, że za żadne skarby bym się nikomu nie przyznała:no:. Wczoraj chyba z 20 min. stałam przed lustrem i zachodziłam w głowę jak to się stało...No bo przecież nie od ciast, batonów, pierogów ruskich o 12 w nocy....
Jedyne pocieszenie, że 0 rozstępów.
 
ja też mam mały brzuch jak na 7?miesiąc,ja uważam,że jeszcze 6.:-D
zero rozstępów,ale z Antim też nie miałam,ale w udach widzę,że mam więcej,jak usiądę to mi się wszystko rozlewa:-D
 
Jedyne pocieszenie, że 0 rozstępów.

jedyne? jest to OGROMNE POCIESZENIE :-) łatwo zrzucic wage, z rozstepami gorzej sit!!!
pewnie nosisz duże dziecko w sobie, waga mojego jest szacowana na 3200 nie wiecej
a co do slodyczy to naprawde staram sie bardzo ograniczac ze wzgledu na zatwardzenia, boje sie nabawic hemoroidów :( pije plynow duzo jem conajmniej 1 woreczek kaszy dziennie, otręby i NIC nie pomaga - a ciezko mi bardzo bo mam chcicę na CHAŁWĘ ale to okropną!!!!
 


Angel
śliczny brzusio, taki w sam raz na ten czas...


Traschka - Mi w pierwszej ciazy pojawiły się właśnie na piersiach i na biodrach, te na biodrach strasznie wielkie ale akurat w miejscu gdzie zasłaniają je majtki, teraz po tylu latach raczej ich nie widać tylko można wyczuć palcem. Smarowałam się cała ciąże ale i tak wyskoczyły i to jednej nocy (te na biodrach) chyba w ósmym miesiącu o ile dobrze pamiętam...
Ja dokładnie tak samo miałam...teraz na biodrach nie ma , na udach nie ma, na piersiach się pojawiają, ale tam gdzie były i na brzuchu mam niestety już kilka..
 
mi na szczescie biust sie nie powieksza wcale haha byc moze wszystko przede mna, ale moze uda sie uratowac moj sliczny dekolcik od rozstępow :zawstydzona/y::-p
 
Dekold z rozstępami???To one aż tak potrafią podejść?
Ja wczoraj byłam u lekarza ijestem miło zaskoczona. Mam tylko 5,5 kg na plusie a myślałam że z 10, ale to dlatego że też moje jelita strajkują i czuję się potwornie ciężko.Na domiar tego macice mam na tyle wysoko że zdarza mi się wymiotować pojedzeniu, a jak eszcze mam jelita pełne to pougryzieniu jabłka mam poczucie jakbym pękała.Czy Wy też tak macie- taki brak miejsca na narządy:)
 
Ja też mam taki brak miejsca... od około tygodnia w ogole głodu nie czuje... no ale cóż JESC MUSZE !! ;) chociażby ze zwykłej miłości do jedzenia :p Potem oczywiście umieram, ale jak to powtarzam .... WARTO BYŁO :D
 
reklama
Ja mam dość spory biust, ale nie przepadam za nim i nie mogę się doczekać aż wróci do poprzednich rozmiarów i hmmm...kształtu. Po pierwszej ciązy (+32 kg) gdy schudłam to biust, mimo iz króko karmiłam długo wracał do normy. Przez rok miałam takie wisiorki:tak: az nagle zrobił się prawie jak sprzed ciąży. Zobaczymy jak teraz będzie...
 

Podobne tematy

Do góry