reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Dzieki kochane, fajnie słyszec takie miłe słowa:tak:
Mysia cudny brzusio, a spodnie z golfem faktycznie wygodne zwlaszcza jak cos jest przykrotkawe. Ja musialam ostatnio kupic nowe bo tamte (miescilam sie jeszcze w rozm. 36) juz niestety byly ciasne. szkoda mi ich bo byly fajne, a te co teraz mam niby tez hm, ale juz rozmiar wieksze wiec wszytko szersze, nogawki jakies takie szerokie:baffled:
 
reklama
Doggi - weź nie strasz z tym powiększającym się biustem....:szok: Ja i tak mam giganta.
Ja dziś musiałam zrezygnować z założenia spódnicy ciążowe, którą miałam na sobie RAZ albowiem zbyt się zrobiła opięta wszerz. :baffled: Natomiast nieciążowa, ale elastyczna z szerokiem pasem na górze była jak najbardziej ok. :happy2: Ciekawe co będzie dalej w tej materii:shocked2:
Co do rozpakowania to ja zdecydowanie chcę w terminie, albo nawet ciut po. Jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia....:-(
 
No ja też nie chce więcej bo nie wiem w co bym miała mój biust upchnąc, bo w staniki słabo, tylko namioty zostaną....

Co do rozwiązania ymmmm, chyba mogłabym przenosic troszke, bo strach jest TAAAAAAAKI wielki (pierwszy raz) no i tak jak forever mówi tyle rzeczy do zrobienia !!
 
aaga jaka ty zgrabniutka! Brzusio masz piekne, gdzie ty tam mieścisz dwa bobasy??

mysia Kolejna zgrabna laseczka, super! Brzuszek śliczny:))

doggi współczuję zgagi... ja zauważyłam, że pojawia się po twarożku ale nie mogę go sobie odmówić!
 
mysia Twoj brzuszek tez sliczny i figura dobrze sie trzyma.
Co do biustu - moj nigdy nie byl wielki, ale w ciazy jest spory. Niestety zaraz po porodzie przez kilka dni byla prawdziwa tragedia. Wielkie, ciezkie balony, az ciagnelo do ziemi. Na szczescie jak karmienie sie unormowalo to i biust wrocil do normalnych wymiarow. Tak wiec przez pierwsze dni wszystkie biustonosze moga byc za male, polecam takie staniki sportowe bezszwowe, dobrze trzymaja a sa bardzo rozciagliwe (tych typowo do karmienia nie lubie zbytnio).
 
aaga - ale z Ciebie laska :) super brzusio! i wygląda, że wszystkie kg to w brzuszek poszły... i zero rozstępów... ach.. :)
mysia - też prześliczne mieszkanko dla pięknej królewny :):) bardzo ładny i zgrabny :):)
 
sliczne brzuszki dziewczyny!
moj biust rowniez duuuzo wiekszy z miseczki A nosze teraz C:szok:
nie wiem co bedzie po porodzie jak pokarm naplynie
 
reklama

Podobne tematy

Do góry