reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

pyra909 widzę ,że obydwie mamy tą samą datę na suwaczku:) na kiedy ci wyliczyli termin z kalendarzyka?? na 03 czerwca?? :-)

ramari dziękuję za komplement!!Chciałabym mieć 18 lat oj chciałabym!!Niestety czas pędzi nieubłagalnie a latek mam już za sobą prawie 28 :-) ale miło jest usłyszeć ,że wyglądam na tak młodą!!dziękuję
 
Ostatnia edycja:
reklama
katamisz też to właśnie zauważyłam. Miałam wpisane ze na 6.06 ale mój synuś rośnie jak na drożdżach i o tydzień większy jest niż na 17 tydzień i przesunął mi sie na 2.06:)
 
pyra909 ja mam termin z kalendarzyka na 3 czerwca ale z usg lekarz mówi ,że koniec maja...26-27 maj dokladnie...Niewiem jak oni to liczą w takim razie:) skoro suwaczek nam wylicza ten sam tydzien i dzień nawet(na podstawie ostatniej miesiączki) a lekarz podaje inne daty:-)
 
forever z jednej strony Ci zazdroszczę tego ,że pomalutku zaczyna coś u Ciebie widać:)Ja obawiam się ,że przytyję jeszcze więcej niż przy pierwszym dziecku...a wtedy przytyłam 30 kg!!Całe szczęście zgubiłam później tyle samo więc teoretycznie nic nie zostało...ale nadźwigałam się przez te kilka miesięcy!! :-) ale czego się nie robi dla dziecka...ja jem bez ograniczeń tak naprawdę!!Nie potrafię sobie niczego odmówić...chyba, że coś co miałoby zaszkodzić...ale to logiczne
 
Katamisz,Pyra spore wasze brzuszki!:)
Codoterminu to usg zawsze podaje inny termin porodu, ale gin trzyma się om,jęsli kobieta nie ma wątpliwościcodo terminu om.
 
mnie bardziej wywala teraz niż w poprzedniej, jak porównuje zdjęcia to w pierwszej taki brzuch jak teraz miałam miesiąc później
 
wow! Dziewczyny super wyglądacie... Ciąża jest seksi :-D Muszę też pochwalić się moim "bębenkiem", pewnie będzie największy z wszystkich ;-) może uda mi się nie długo wrzucić fotke...
 
reklama
Zazdroszczę Wam takich ładnych już brzuszków;-) U mnie pojawiło się dopiero takie małe "wzdęcie". Podejrzewam, że to dlatego że nie należę do najszczuplejszych i dzidziuś ma się gdzie schować. AgatkaT potwierdzam, ciąża jest seksi :-)
 

Podobne tematy

Do góry