reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

mollekuge śliczny brzusio

a ja wam prezentuję swój, +6,5 kg,
w ubraniu nie jest tak ogromny ;-)
DSC03644aaaa.jpgDSC03653aaaa.jpgDSC03648aaaa.jpg

zdjecia z wczoraj czyli 27 tydz 5 dzień
 
reklama
Jeju, Dziewczyny, teraz to rośniemy w oczach! :szok: :-p

Kati, fajna tuniczka :-)

Ja dziś się zważyłam - 72kg, czyli 10 kg na plusie...jeszcze 2 miesiące... ciekawe, z jakim wynikiem skończę :-p
 
Dobry dobry...

Wszystkie brzuszki super !! I jakie to niezwykłe jak każdy różni się od drugiego :)

Więc no cóż wstawię i swoje bebeszki, z dnia dzisiejszego z rana :) 28w3d , +7kg, w pasie 93cm (w najszerszym punkcie).... więc szaleństwo :p

2 zdjęcia.. z boczku (nie mam takich ud, moja piżama jest taka szeroka bo mama mi kupiła L specjalnie żeby mi wygodnie i luźno było :D ) i na wprost, zwróccie uwagę jak śmiesznie mam pępek z boku brzucha :) tak mi się jakoś ostatnio przesunął :p Olcia chyba jedną stronę mi bardziej wypycha ;)


obraz003mq.jpg


obraz002fd.jpg
 
Molleqe fajny brzusio :) Taki zgrabniutki!
Kati piękna piłeczka! Nawet żadnych rozstępów nie masz! super. I podpisuje się pod słowami Zolzy że tuniczka rewelacyjna!!!!
Justynko dawaj zdjęcie brzuszka!!!
 
ahaa, i znalazłam sposób na mój kobylasty biust :D Moja bluzka do biegania :D Z wbudowanym stanikiem, idealnie mnie ogarnia i prosze zobaczyc jaki malutki biuścik się wydaje.... troche zmieżdzony ale za to okiełznany!! :D
 
Dziękuje dziewczyny :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

rozstępów jeszcze nie mam i mam nadzieję, ze sie to utrzyma jak najdłużej ;-)
moja mama ma takie bardzo małe po porodzie jej wyszły, wiec liczę na "powtórkę z rozrywki"
 
reklama

Podobne tematy

Do góry