reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
mrsmoon - ja chyba mam jeszcze czas zakładając że dzisiaj rozpoczęłam równo 7 mc czyli tydzień 26 tydz, ale powiem, że czasem jak mój synuś mnie kopnie to powoli też zaczyna mnie delikatnie pobolewać :-)
 
cinamon ostatni to arbuz, sprawdziłam, a po dyni jest coś co po ang nazywa się honeydew, ktoś wie co to? bo ja się nie spotkałam...
edit: to chyba melon jednak:tak:
 
Anapi Aestima bardzo Wam dziękuje!
Muszę w końcu zdjęcia łazience zrobić, i wstawić gdzieś , bo widze że duży zamęt wprowadziła. Chciałam zdjęcie w pokoju zrobić ale dziś słońca nie było a łazienka najjaśniejszym pomieszczeniem :)
Jeszcze muszę kosz taki pleciony kupić na pranie, ale nigdzie nie mogę go dostać. I jeszcze coś jak stojak na gazety
 
reklama
Mamusia masz bardzo ładny brzuszek i widać jaka różnica miedzy tymi miesiącami.
Cinamon mieszkanko dla dzidziusia śliczne i obszerne,na pewno bardzo mu tam wygodnie.
A co do łazienki mi również bardzo sie podoba ;-)
 

Podobne tematy

Do góry