reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Nadzieja dlaczego dziwny?:)) Bardzo łądny okrąglutki brzuszek!

Ja wczoraj chciałam zamówić jakieś biustonosze do karmienia więc zmierzyłąm się... i umarłam:( Mój brzuszek się nie zwiększył za to biust, szkoda gadać. Rozmiarówki allegro nie przewidują takich wymiarów.
 
reklama
nadzieja brzuszek super i kształt wydaje się zupełnie normalny ;-)

Doris ja nie wierzę!!Nie dość ,że brzuchy takie same mamy to jeszcze wagowo tyle samo tyjemy...jak my to robimy??:-)Nie pocieszę Cię bo sama nad moją wagą ubolewam ale z drugiej strony cieszę się ,że nie jestem z nią sama ;-)A powiedz od jakiej wagi starowałaś??Jak powiesz ,że od 60 kg tak jak ja to nie uwierzę...:p
Co do cellulitu to już pisałam ,że u mnie w ciąży tragedia!!Nawet na łydkach chyba mam :szok:
 
Katamisz wow !!jaaaki tyłek sexy !! A brzusio niemożliwy !! i rilaks, ja mam raz nisko a raz wysoko brzuch.. zależy jak leży... ;)

nadzieja pięknie !! A co z kształtem? jak dla mnie,miodzio :) Ja wczoraj miałam śmieszny brzuch, Olcia jakoś się chyba dziwnie ułożyła, bo po lewej stronie był bardziej wypukły niż po prawej stronie :p Najpierw od rana cały dzien był taki fajny spiczasty na srodeczku, a wieczorem po całym dniu łajzowania po poznaniu zrobiła się górka od lewej str zniżając się ku prawej :p hahahha dziś już normalnie w szpyc ;)

A opuchlizna... moja zmora od ZAWSZE !! dłonie i stopy zawsze mi puchły bardzo, po pierwsze przez wode zatrzymaną a po drugie słabe krążenie :/ a teraz w ciąży, oł lord... jak cały dzien chodze, to potem przez 3 dni lecze się z opuchlizny leżąc z nogami do góry, bo na razie puchną mi tylko nogi, ale całe i jak napuchne do wyglądam jakbym przytyła zdrowo i jeste zrozpaczona, a potem jak opuchlizna schodzi znow normalnie jest :p Ale najgorsze jest to, jak pierwszy dzien opuchlizny to aż boli !! Naprawdę, boli aż, bo czuje jakby nogi miały mi eksplodowac ! Niezbyt ciekawe uczucie...

A macie już problemy ze stawami? Bo moje kolana błagają o litośc tym w ogole rano jak wstaje z łóżka to pobolewaja, a czasem jak za duzo chodze to bola jak tylko położę się do wyrka :/
 
katamisz brzunio piękny!!! Wielkościowo podobny do mojego:tak:
nadzieja też super piłeczkę masz:tak:

Ja strasznie się cieszę, że widać u mnie resztki talii i że ta piłka dość wyraźnie się odcina od całości tułowia:tak:myślałam, że w ciąży w lustrze nie będę mogła na siebie patrzeć, ale ze zdziwieniem stwierdzam, że codziennie się oglądam i to z przyjemnością:tak:
 
Doris ja nie wierzę!!Nie dość ,że brzuchy takie same mamy to jeszcze wagowo tyle samo tyjemy...jak my to robimy??:-)Nie pocieszę Cię bo sama nad moją wagą ubolewam ale z drugiej strony cieszę się ,że nie jestem z nią sama ;-)A powiedz od jakiej wagi starowałaś??Jak powiesz ,że od 60 kg tak jak ja to nie uwierzę...:p
Co do cellulitu to już pisałam ,że u mnie w ciąży tragedia!!Nawet na łydkach chyba mam :szok:


No ja startowałam powiedzmy od wagi 62,5 kg, tak mam wpisane w karcie ciąży
Tylko że ja przed samą ciążą przytyłam ok 3 kg.
W każdym razie naprawdę pocieszajace jest to że ktoś przybiera na wadze tak jak ja :-). Trzeba mieć nadzieję, że schudniemy :-)
 
Doggi, Katamish - śliczne brzuszki takie okrąglutkie
A oto mój brzuch i 27 tc i + ok 8 kg
1.jpg
 
a gdzie to dzieciątko i gdzie te +8 kg:szok:.no kochana pozazdrościć ci w lato,jak ty na takim etapie masz taki maleńki brzuszek,to upały ci nie groźne
 
justynka1 nam w sumie tez upały nie straszne z naszymi brzuszkami bo najgorszy zawsze jest lipiec, a my wtedy już rozpakowane będziemy :)

ivona83 tylko pozazdrościc, zgrabniutka, że cho cho :) na pewno nie masz problemu z zakładaniem skarpetek, bo dla mnie to już jest lekkie wyzwanie :) :p
 
reklama
Ivona wow, gdzie te 8 kg?? NIesamowite jak różne są nasze brzuszki w tym samym tygodniu! Na pewno ci znacznie wygodniej niż wielkim brzuchom, ja ledwo chodzę i buty sznuruje mi mąż:)
 

Podobne tematy

Do góry