reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Gufi śliczne masz córusie :) i podobne do siebie :)

Kochane, ale te wszystkie Wasze maluszki są do schrupania ahhhhhh :)
A jeszcze 2 mies temu były takie malutkie, takie kruchutkie, a dziś ? niektóre to już fest babeczki i faceci :)
Pozdrawiam Was serdecznie :)

Edycja:

Pochwalę się swoją bułeczką :) w 6tyg. mi przytyła 2kg ;p

Zobacz załącznik 331920

Zobacz załącznik 331922

Zobacz załącznik 331921

Candy przecudną masz niunię :*:*:* A przybrała na wadze niewiele mniej niż mój w tym samym czasie,ale to dobrze że rosną a nie chudną :)Pozdrowionka :)


Hejcz Chłopaki przystojniaki :) Sama wśród tylu mężczyzn to jak królewna jesteś traktowana :)
 
Gufi podobne do siebie panienki, śliczne są.
CandyC cudna panienka i wcale na taką dużą nie wygląda
hejcz ekstra chłopaki:-)
 
Z pomocą mamy całkiem wysoko mierzę:-D
 

Załączniki

  • 21-24.02.11 187.jpg
    21-24.02.11 187.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 34
  • P2210945.jpg
    P2210945.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 35
Krolcia ekstra Danielek się podnosi i cudnie wygląda, śliczny chłopczyk:-) rezerwuję go dla mojej Madzi:-)
 
Gwiazdeczka mamy ten sam leżak :) Tylko ja podwiązałam ten grzybek środkowy, bo miałam wrażenie, że walnie Frankowi w głowę ;) Poza tym mój Mąż natychmiast likwiduje wszystko, co ma w sobie jakąś wkurzającą pozytywkę ;)
 
reklama
Krolcia Ale duży i cudny ten twój synek masakra jaki przystojniacha :) A główkę podnosi aż do sufitu :) Cudo już takie nie małe :)

Gwiazdeczka Rzeczywiście na 2 zdjęciu jak dziewczynka :) a na 3 fotce to taki słodziaczek i pewnie minka taka słodka bo po jedzonku.Cudny chłopaczek z Wojtusia :)
 
Do góry