reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

Gwiazdeczka mamy ten sam leżak :) Tylko ja podwiązałam ten grzybek środkowy, bo miałam wrażenie, że walnie Frankowi w głowę ;) Poza tym mój Mąż natychmiast likwiduje wszystko, co ma w sobie jakąś wkurzającą pozytywkę ;)

moj brzdac uwielbia wszystko co gra, jedynie mu techno i ciezkiego rocka nie puszczałam jeszcze :-D
moj zledwocia zaczyna teraz siegac te zabawki dlatego ma dodatkowo powieszone ktore moze wkladac do buzi, ma krótkie raczki po mamusi :D
 
reklama
Franek też lubi granie - najlepiej mu się odpoczywa blisko głośnika ;) Ale ma "zakaz" słuchania pozytywek, bo Męża do szału doprowadzają ;) A z tego leżaka najbardziej zaprzyjaźnił się ze ślimakiem :D
 
dostałam od naszego fotografa z chrzcin jedną pokazowa fotkę (reszta bedzie za jakieś 2 tygodnie dopiero:szok:) oto ona
 

Załączniki

  • IMG_2095 kopia.jpg
    IMG_2095 kopia.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 31
Franek też lubi granie - najlepiej mu się odpoczywa blisko głośnika ;) Ale ma "zakaz" słuchania pozytywek, bo Męża do szału doprowadzają ;) A z tego leżaka najbardziej zaprzyjaźnił się ze ślimakiem :D

nasz ma swoja ukochana krowe i co chwile zmienia lokalizacje albo wisi na macie albo na bujaczku badz na wozku i foteliku oszalec mozna nie ma krowy nie ma zabawy :-D
 
Candy - sliczna córcia!!!
hejcz - Igorek świetnie główkę trzyma
Krolcia, no nie moge nadziwić się fryzurce małego!!!!! no po prostu ekstra:-)
Gwiazdeczko, faktycznie na drugim zdjęciu jak dziewuszka;-) widac, że pogodny chłopczyk z twojego synka.
Olciu, juz widac, że zdjęcia będą przesliczne:-)
 
reklama
Do góry