reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Fryka a'la wściekły Chopin i...cała prawda o Danielu.
36_1_15.gif

:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • Kopia P3011148.jpg
    Kopia P3011148.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 44
  • P3011130.jpg
    P3011130.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 44
Ewa historyjka ekstra, no i że udało Ci sie tak zdjęcia zrobić.
Krolcia świetna fryzura u Danielka, chyba jeden z nielicznych blondasków (a przynajmniej takie jaśniejsze włoski) i duży chłopaczek już.
 
Krolcia - bo sobie wykraczesz :D

Rany, ja się tak cieszyłam, że Franol ma jakiekolwiek włoski, a przy Waszych maluchach to on prawie łysy jest :D
 
Krolcia Danielek ma fantastyczną fryzurkę ale to drugie zdjęcie jest bomba! :D Chociaż na pierwszym zdjęciu wygląda jakby miał ogromnie dużo włosów! Ma strasznie bujną czuprynkę :D A jak go normalnie czeszesz? Zapuszczasz mu włoski czy masz zamiar podciąć jak podrosną?
 
Ewa historyjka pierwsza klasa :)
krolcia fryzurka bardzo orginalna tez bym chciala mojemu cos porbioc ale nie mam jak z tymi jego 3 wloskami na krzyz heheh

a to moj Wojtus 2 dni temu

DSC_0004.jpgDSC_0007.jpgDSC_0016.jpgDSC_0031.jpgDSC_0010.jpg
 
Krolcia Danielek ma fantastyczną fryzurkę ale to drugie zdjęcie jest bomba! :D Chociaż na pierwszym zdjęciu wygląda jakby miał ogromnie dużo włosów! Ma strasznie bujną czuprynkę :D A jak go normalnie czeszesz? Zapuszczasz mu włoski czy masz zamiar podciąć jak podrosną?

Ma buuurzę włosków, które mu już jaśnieją. Pewnie będzie miał platynę na głowie tak jak brat:-D. Uwielbiam bawić się jego włoskami:tak:. Raz ma zaczesane na gładką na lewo, raz na prawo, innym razem ma czub przez całą głowę, albo artystyczny nieład! Śmieję się, że córka by się przydała to by się działo:-D! gumki, spinki i tak dalej...

Ponieważ M ma zboczenie z pracy:dry: (żołnierz) i nie toleruje facetów w długich włosach, to pewnie tak jak u Mateusza skończy się obcięciem włosków.
 
reklama
Krolcia faktycznie córa by się przydała :) Tylko że np u nas w szpitalu jak leżałam z Krzysiem wszystkie dziewczynki były łyse jak kolano - i gdzie tu sprawiedliwość ?:p Korzystaj z włosków syna póki mąż go nie dorwie z maszynką ;) Powtórzę się ale fryzurki na obu zdjęciach genialne! :D


Gwiazdeczka Wojtuś prześliczny! Mnie on wygląda na takie optymistyczne dziecko :) Nie tylko po uśmiechu bo jego oczka się tak cieszą :D
 
Do góry