reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

Joamar- dołaczam się do zachwytów Sun - świetnie sobie Madzia pogryza:-):-):-)
No i chwal się, bo masz czym - piękne córeczki!!
A starsza to z jakiej okazji tak świetnie pomalowana???? (i gdzie to malowidło zostało zrobione?)
 
reklama
joamar super fotki-fajniutkie masz dziewczyny
moja Ala to na razie woli pionstke na podmiane sie nie nabiera-ale mysle ze lada dzien załapie ze gryzak jest fajny:)
 
Joamar- dołaczam się do zachwytów Sun - świetnie sobie Madzia pogryza:-):-):-)
No i chwal się, bo masz czym - piękne córeczki!!
A starsza to z jakiej okazji tak świetnie pomalowana???? (i gdzie to malowidło zostało zrobione?)
Farbki do twarzy kupiłam Julii na bal karnawałowy no i teraz odkrywam swój nowy talent i ją od czasu do czasu pomaluję jak poprosi:-) no i dziś właśnie zamarzył jej się motylek. Jakby co zawsze mogę stanąć w sezonie na bulwarze i sobie dorabiać;-);-);-)
 
Farbki do twarzy kupiłam Julii na bal karnawałowy no i teraz odkrywam swój nowy talent i ją od czasu do czasu pomaluję jak poprosi:-) no i dziś właśnie zamarzył jej się motylek. Jakby co zawsze mogę stanąć w sezonie na bulwarze i sobie dorabiać;-);-);-)
my zrobiliśmy tak samo, bo wolę jak się paćka takimi farbkami, niż moimi kosmetykami. mamy też takie balony i płytę z instrukcą jak robic różne zwierzaki - będziemy dorabiać na kinderbalach, jeśli nas kryzys najdzie, bo niexle mi idzie to balonowe skladanie

ide poszukac zdjecia jakiegos...
 

Załączniki

  • luty 2011 035.jpg
    luty 2011 035.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 30
Antylopka fajne zdjęcie a córcia to chyba do Ciebie bardziej podobna.
lejesz miód na moje serce:)
mąz uważa, że specjalnie fryzurę zmieniłam, aby zmylić otoczenie i byc bardziej do Wikunii podobna, hehe:)
Ona ma usta mężą i dołeczki w policzkach po jego rodzinie (teściowa i 3 kuzynki mają takie śliczne dołeczki jak się uśmiechają(, ale oczy i nos Wiki ma "moje" no i teraz fryzurki podobne.
 
Asja Pewnie rozmawia ze zwierzątkami z karuzelki tak jak mój,śliczny chłopczyk z twojego Maciusia :)

Joamar Ale pannice duże i śliczne,będą kawalerowie zabiegać o ich względy oj będą :)


Antylopka I synek i córeczka podobni do mamy :)
 
reklama
Do góry