reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
asjaa śliczny Maciuś:-) i karuzelkę ma jak moja Milenka:)

joamar no no jestem pod wrażeniem, super córcię pomalowałaś!;-) śliczne dziewczyny a Madzia przypomina na tych fotkach moją Milkę:tak:

Antylopka dla mnie to oni oboje to skóra zdarta z Ciebie!!!:tak: no a fryzury z Wika macie identico teraz:-D świetne dziciaczki!

renczysia jest boski co tu dużo pisać:-D
 
renczysiu - ale duży fajny chłopczyk:-):-) i taka zadowolona, spokojna minka:tak:
zaskoczyło mnie, że zakładasz jeszcze rękawiczki (pewnie dlatego taka ładna buzia bez sznyt, hehe),ja mojemu po wyjściu ze szpitala ani razu już nie założyłam:blink:
 
Renczysia - fajny pucuś;-) I buźkę ma taką milutką jak Ty:tak:
Mój też bez łapek, ale nie zdąży się podrapać- manicure ma częściej niż ja;-)
 
moj Alicja chyba by sie wsciekla jakby miala niedrapki - zreszta tylko w szpitalu jej zakladalam, z potrm obcielam juz paznokcie

a to moje krolewny z dzisiaj:



 
Renczysia, te włosy to Wasz Synek ma zawodowe :)
Nie denerwują go rękawiczki?...

Hehe a nie wiem gryźć gryzie ale jak ściągnę to w ruch idą rączki a drapać się drapie na maxa hehe

Jejku ale te dzieciaczki rosną, renczysia pamiętam jak Twój był malutki a teraz już porządnie urósł.

No duży duży chłopak,aż za duży według pediatry :)

renczysiu - ale duży fajny chłopczyk:-):-) i taka zadowolona, spokojna minka:tak:
zaskoczyło mnie, że zakładasz jeszcze rękawiczki (pewnie dlatego taka ładna buzia bez sznyt, hehe),ja mojemu po wyjściu ze szpitala ani razu już nie założyłam:blink:

Daję,daję rękawiczki bo drapie twarz,wydłubuje oczka itd

Renczysia - fajny pucuś;-) I buźkę ma taką milutką jak Ty:tak:
Mój też bez łapek, ale nie zdąży się podrapać- manicure ma częściej niż ja;-)

Dzisiaj ściągnęłam mu w nocy przy przebieraniu kilka chwil i już podrapany pod okiem heh :)
 
Kochane, ale te wszystkie Wasze maluszki są do schrupania ahhhhhh :)
A jeszcze 2 mies temu były takie malutkie, takie kruchutkie, a dziś ? niektóre to już fest babeczki i faceci :)
Pozdrawiam Was serdecznie :)

Edycja:

Pochwalę się swoją bułeczką :) w 6tyg. mi przytyła 2kg ;p

DSCF0898.jpg

DSCF0907.jpg

DSCF0949.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry