reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czerwcowych maluszków

Wow Monisia cudnie robi bravo i jest urocza jak zawsze, gwiazda Goldenlucy genialnie je stopy :-D, ale tym razem dwa zero dla Szymka! Po prostu wymiata z tymi schodami :tak:
 
reklama
Katrina śliczne masz dzieciaczki! A co Alinka ma takie wypieki na policzkach?? A w ogóle to skąd to imię? pytanie podchwytliwe ;)

a to moja Pipi Langstrump
DSCF8378.jpg
już można jej kucyki coraz niżej zrobić :p nie na czubku głowy ;P
i oczy jej się znó ciemniejsze zrobiły! Znów szare :p
 
Ostatnia edycja:
Rysica - Chcieliśmy imię takie, żeby można było dać krótkie zdrobnienie np. Ula, Ola, Ala. Alinka ma przyrodnią siostrę Ulę (której nie zna), więc to imię odpadło, Ola - najbliższa kuzynka, która tutaj mieszka, poza tym Aleksandra nie bardzo mi się podoba, więc Ala, z tym, że znam jedna Alicję (mama kolegi), której się buzia nie zamyka, więc wolałam Alinkę. A po jakimś czasie moja mama przypomniała mi, że ma na drugie imię Alina. Na drugie imię córcia ma Krystyna (po babci), a zupełnie przypadkiem oba imiona ma po obu babciach.

Rumieńce na policzkach Alinki sa na tle alergicznym, tzn. ona tak reaguje tez na zimno i gorąco, a że przed spaniem musi sobie poszaleć...

A co do Monisi - to powiem Ci śliczna ta pipi, przypomniała mi się mała Magda - tez tak słodko wyglądała, ale tylko przez 5 sekund od momentu założenia gumeczek na kiteczki.
 
Katrina cudne dzieciaczki :) A co mały ma na sobie za kubraczek? To piżamka czy coś a'la szlafrok? Myślę o czymś takim, bo rano w weekendy młody długo z nami buszuje, zanim go ubiorę. I przydałoby się coś cieplejszego :)


Rysica śliczna Pipi, co tu dużo mówić, jest do schrupania. Jedna z najpiękniejszych dziewczyn na forum ;-)


PaulinaMaria
no powiem Ci kochana, że Ethan rośnie na przystojnego faceta. Oczy ma przepiękne, uśmiech zalotny. Widać, że będzie z niego niezłe ciacho :cool2:
 
Iwon - to jest taki cieplejszy pajacyk. U nas w domu nie jest za ciepło, więc maja takie cieplejsze piżamki na zimę.
 
Katrina - dziękuję za odpowiedź :D a pytałam, bo moja mama jest Alina, ale ona nie lubi swojego imienia ;) i każdy ją od dziecka Asia nazywa, a ja nie mam pojęcia czemu tak ma, bo to bardzo ładne imię :D

Iwon - dziękuję :) ale ja tu widzę niezłą konkurencję dla Moniki, bo wiele mamy pięknych dziewczyn, chociażby Nadia KlusiM czy Lily Addieny ;)
 
reklama
Do góry