reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Kasia
Ślicznie dziękuję za koomplement :-)
To kwestia mojej psychiki, która nie pozwala mi spojrzeć na siebie w lustrze przychylnym okiem...
Zawsze miałam niskie poczucie własnej wartości i chyba juz tak po prostu pozostanie!
 
reklama
Czikita:) ja też mam nierówne cycki:D i to sporo:p ale cóż:) nikt nie jest symetryczny:):) kompleksów nie powinnaś mieć, bo jesteś super laską:):) i pięknie Ci w ciąży:)
 
Donia piękny brzusio!! fajnie widać jak rośnie!
Anastazja brzucholek pierwsza klasa :)
Alka ładniutki brzusiuniu!!
Czikita brzunio słodziachny :) ale te Twoje cycusie!! wow!! Szkrab będzie miał co ssać :-p

a ja dostrzegłam ostatnio że zrobiła mi się jedna brodawka większa od drugiej :) śmiesznie to wygląda :-p
 
reklama
U mnie 23 tc kreseczki nie mam rozstępów teżnie ale to akurat chyba zasługa Mustelli którą regularnie stosuje. Ale za to pępek już mi wypycha na zewnątrz więc napewno tak zostanie.
 
Do góry