reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Alka;) super domek:) mój z góry też tak wygląda;):)


ch_aga:) heh...mi właśnie zaczęła się pojawiać ta kreska, ale jest póki co praktycznie niewidoczna;):)

którymś mamom pojawiły się już jakieś rozstępy? i kiedy można się ich spodziewać (chociaż lepiej, żeby się nie pojawiały:p)
 
reklama
Alka-co ty gadasz- masz normalny fajowy ciazowy brzuszek!
Anastazja-ja mam sporo rozstepow z poprzedniej ciazy. Wyszly wtedy w jakims 5tym m-cu, gdy nagle urosl brzuszek. Teraz rosnie od samego poczatku rownomiernie i nie mam nowych (jeszcze)
 
u mnie też brak rozstępów :-) a myślałam że będę miała z tym problem w tu póki co ładniutko.
Jedynie co to muszę bardzo nawilżać skórę na brzuszku i na piersiach bo skóra mi się łuszczy i aż swędzi.
Życzę miłej niedzieli, pogoda dzisiaj piękna trzeba to wykorzystać, buziaki dziewczynki.
 
Zdjęcie z dzisiaj - koncówka 25 tygodnia


DSC04007.jpg
 
U mnie póki co zero rozstępów ale na razie brzuch mi wolniutko rósł więc może dlatego...
Panicznie się boję dostać rozstępów! już i tak mam wystarczająco dużo kompleksów...kolejnych mi nie trzeba :-(
 
Ja mam tylko lekkie rozstępy na biuście, ale na brzuszku może nie zaszczycą mnie;p bo podobno to "rodzinne" u mnie;D

 
reklama
Czikita ,slicznie
co do rozstępów ja mam na piersiach, a stosuję dobre kosmetki- mustela głownie, teraz kupię sobie fissan jeszcze.
W ogóle zauważyłam u siebie coś dziwnego sutek na lewej piersi jest 3 razy większe od tego na prawej, zakupiłam laktator i ledwo się do niego mieści ten sutek;-)
 
Do góry