reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Livastrid - pierwsza zakończona poronieniem w 12 tyg. To druga, ale już bardziej zaawansowana :)
Bardzo się cieszę, że na razie wszystko dobrze. Chciałbym, żeby już był grudzień hihi
Ale swoją drogą fajnie patrzeć jak rosnę i cieszyć się z faktu, że pod serduszkiem rośnie maleństwo.

A duży to był od początku ciąży. Chyba taka figura, bo możecie wierzyć lub nie, ale już po dwóch tygodniach od zapłodnienia, brzuch stał się ciążowy. Tak jak czasami ma się wzdęcia, zaokrąglił się tuż pod biustem. Pierwsza moja wizyta u ginekologa była w 3 tygodniu ciąży. Ja już wiedziałam, że zostanę mamusią. Fakt, że też wszystko było planowane i obliczane hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj może :)
nie mogę niestety wyczuć kopniaków. Jak ostatnio robili mi KTG, to po zapisie było widać ruchy, a ja ich nie czułam. Przykładam ręce do brzucha, ale czuję głównie swój puls i jak mi we flakach bulgocze :) Czytam wpisy innych dziewczyn i próbuje u siebie odszukać symptomy kopniaczków
 
Witam Dziewczyny :-)
Jestem na tym forum nowa i chetnie sie przylacze do dyskusji.
Jestem w 17/18 tygodniu ciazy i termin mam na ok.10 stycznia.
Moj brzuszek jest juz calkiem spory i widoczny. Zawsze bylam bardzo szczupla a przytylam juz ok. 4-5kg. Brzuszek.jpg
 
witaj meliso! śliczny brzucio:-)
wątek głowny to styczeń 2012, a suwaczek, najpierw musisz stworzyc , a pozniej w ustawieniach panelu kontrolnego trzeba edytowac sygnature i tam wkleic pierwszy kod jaki zostanie wygenerowany i zapisac i gotowe:-)
jakby co to wszystkie służymy pomocą:-)
 
reklama
Do góry