reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Aniaa..tak to zwykłe spodnie;) bo te najwygodniej mi się nosi:):) ale brzusio zaczyna rosnąć, więc muszę się zaopatrzyć w więcej par ciążowych:p bo póki co mam 3:p

a ja nie mam ani jednej :p jakis czas temu postanowiłam ze nic ciążowego w tej ciązy sobie nie kupię. i jak na razie idzie mi bardzo dobrze :D
 
Hej kochane ostatnio brak mi czasu i na wątku głównym to nie ma szans żebym nadrobiła... Dziewczyny wasze maluchy mają już niezłe apartamenty... a mi się wydaje że mój brzuch nic nie rośnie chociaż ostatnio mój szwagier powiedział mojemu K że z tym brzuszkiem to wyglądam jeszcze bardziej seksownie ( to taki seksoholik hi hi) ale wczorajsze pytanie znajomego który nie wiedział że jestem w ciąży ,,A co to masz?" po prostu mnie rozniosło... biedny nie wiedział jak zagadać o tym że w ciąży jestem... Ale się rozpisałam:) Ale jeszcze raz brzuszki macie śliczne:)
 
Sarat, Agnes, Melisa -przepiękne brzuszki. U mnie z dnia na dzień jest coraz więęęększy aj aj a do stycznia jeszcze troszkę..;)
 
Sarat ekstra brzuszek :)

Skusiłam się i też zamieszczam swój (ja i Julka dzisiaj) IMAG0034.jpg
 
reklama
Wow Aga brzusio juz w pelnej okazalosci :)) Julcia musi miec wygodnie :) a Ty jaki slodki subtelny usmieszek masz na tym zdjeciu :) super :) ja tez zauwazylam, ze jak patrze na swoj brzusio to sie usmiecham, taka duma mnie rozpiera :)) Buziaki dla Was :*
 
Do góry