reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
sarat Kochana po Tobie to odrazu widać, że będzie chłopiec. Aż promieniejesz świeżością i urodą!!!! Widzę, że termin masz z odliczania na 2 stycznia, a ja na 3 stycznia :-)
 
Anastazzja, ładniusi brzuszek. I z pewnością widać, że ktoś tam siedzi :)

A mój malutki? hmmm... może aparat wyszczupla, albo to wdzianko, bo w koło wszyscy mi mówią, że brzucholek mam raczej konkretny... :)
 
Polcia powiem szczerze, ze mi sie wydawalo po tym zdjeciu, ze brzusio spory!! Zdziwily mnie komentarze Dziewczat :p ale moze u mnie inny monitor :)

Cukiereczku dziękuje za miłe slowa :)) W ogóle jestem zaszokowana tyloma komplementami, nie czuje bym wygladala jakos szczególnie ładnie w ciąży. Wręcz jedna z moich Cioci powiedziala mi raz, ze wygladam bardzo zle, bladziutka, chuda na buzi spytala nawet czy na pewno mam dobre wyniki :/ To bylo jakos dwa miesiace temu wiec na buzi pewnie juz przybralam :p ale wiele osob mowi mi ze bladziutka jestem. Moj M. nawet wczoraj zapytal dlaczego mam takie worki pod oczami, zaczelam sie troszke martwic... Ale najwazneijsze, ze czuje sie dobrze a dzidzia wierci sie prawie co chwilkę. Tylko troszku mi dokuczaja dusznosci.
A termin tak mam na 2 stycznia :) widze Cukiereczku, ze razem bedziemy odliczac dni do porodu :)
 
Ostatnia edycja:
Ja już żyje dniami odliczania do porodu. Tak sobie ustaliłam już w głowie, że teraz czekam na urodziny chrześniaka 26 września a potem 5 listopad urodziny mojego Filipka a potem już odliczam do gwiazdki bo po gwiazdce ja będę mieć gwiazdkę i tak mi się dłuży do 30 tygodnia ciąży bo po 30 tym to już leci jak z górki!!
 
hehe...dzięki dziewczyny:):) może należę do grubokościstych:p:p albo dużo cycastych:p ale waga niestety nie jest najpiękniejsza:p ale po porodzie zejdę do tych wymarzonych 55-56 kilo:D:D
 
Anastazzja ale masz maleńki brzusio :) i spodnie to chyba nie są jeszcze ciążowe? ech, tęsknię za moimi spodniami :) ja to bym mogła mieć taki brzuszek jak Twój do samego końca ciąży, no ale cóż ...pomarzyć można :D
 
reklama
Aniaa..tak to zwykłe spodnie;) bo te najwygodniej mi się nosi:):) ale brzusio zaczyna rosnąć, więc muszę się zaopatrzyć w więcej par ciążowych:p bo póki co mam 3:p
 
Do góry