reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Mnie zaczęły wychodzić rozstępy już po terminie porodu. Nie jest ich wiele ale jednak są. Jednak po córci mój brzuszek nie wrócił jeszcze do normalności, zostało trochę lużnej skóry więc może teraz nie będzie najgorzej.
śliczne te Wasze maluszkowe domki. Niektóre z Was chciałyby mieć większe brzuszki a ja chciałabym malutki;-) Nie zamierzam robić przerwy w studiach więc z małym brzuszkiem byłoby mi łatwiej. Ale jak będzie to chyba niewiele ode mnie zależy
 
A ja w poniedziałek wiczorkiem zrobilam sobie zdjęcie brzuszka bo jakiś się wiekszy wydawał :) Zdjęcie206.jpg
 
Ok, pozazdrościłam i wklejam siebie. Zdjęcie zrobione sekunde temu samowyzwalaczem :)

Porszę, oto my:
DSCF5612.jpg
Spodnie lekko rozciągnięte - od koleżanki dostałam. Zdążyła je rozciągnąć swoim brzuchem, wobec czego są bardzo wygodne i nie obciskają :)
 
reklama
Do góry