reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszków :)

aniaa no brzuszek okazały, nawet mnie przebiłaś :) ale piękny, a Ty szczuplutka jesteś to szybko go wysadziło :)
 
reklama
Aninaaa śliczny brzusio :):):) cudowny!!!

A mam takie pytanko, może nieco głupie, ale czy Wasze brzusie są miękkie czy lekko twarde? Bo mój jest wyraźnie zaokrąglony jak na ciąże ale kiedy siedzę wygląda jak wałek tłuszczu.... Wiem, że głupkowate pytanie, ale kobiecie w ciąży wolno zadawać głupie pytania ;-)
 
Aninaaa śliczny brzusio :):):) cudowny!!!

A mam takie pytanko, może nieco głupie, ale czy Wasze brzusie są miękkie czy lekko twarde? Bo mój jest wyraźnie zaokrąglony jak na ciąże ale kiedy siedzę wygląda jak wałek tłuszczu.... Wiem, że głupkowate pytanie, ale kobiecie w ciąży wolno zadawać głupie pytania ;-)
mój tak samo, na dole tam gdzie jest dzidzia lekko twardy, a wyżej to niestety moje zapasy, teraz wypchnięte do przodu
 
DSCF4522.jpg
 
marciaaa ale masz uroczy brzuszek, już taki ciążowy
eh a myślałam, że to tylko u mnie tak wcześnie wyszło :)
 
aminaa śliczny brzusio i na prawdę okazały, bo ja jestem w 12tygodniu i jeszcze nie mam się czym chwalić.

Marciaa wspaniały brzusio;)
 
reklama
Do góry