reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

dziewczyny a tu pani spodziewajaca sie 5-raczkow - ja zdecydowania wolę swój brzusio, nie wiem jak bym chodzila z takim :)

ciaza.jpg
 
reklama
o mój Boże!widziałam podobną raz u nas w Lesznie na zakupach,ale to raczej nie ta sama ;) Biedna Pani musi się nadźwigać, choć można też gratulować, pięcioraczki to rzadkośc :) My na razie pozostaniemy przy jednym Przemusiu :)
 
No to teraz moja kolej ;D Dziękuję Bogu, że nie mam takiego brzucha jak ta kobieta, no i pięcioraczków też bym nie chciała!!!
Mój brzuszek i ja -28 tydzień :)
 
Reene słodki ten Twój brzusio ;)
Mój juz wygląda jak spory balonik ;D
może namówię męża na kolejne zdjęcia ;)
 
jak sie patrze na to zdjecie tej pani z pięcioraczkami to aż nie chce mi sie wierzyc ze to prawdziwe fotka bez przeróbki... no ale z drugiej strony co natura robi z człowieka...... Byłam dzisiaj u gina. Dzidzia chciała sie pochwalic czy jest chłopcem czy dziewczynka -lekarz mówł że swietnie widac-ale ja nie chce znac płci i zabrał mi monitor z przed oczu... a teraz ciekawość mnie zrzera.... ale wytrzymam , jeszcze tylko 3 miesiące... pozdrawiam wszystkie brzucholki :)
 
Kasiorku to zdjecie nie jest raczej fotomontarzem - widziąłam kiedyś program o kobietach w ciażach wielopłodowych i wyglądaly tak samo. A patrzać na wysokośc macicy tej pani (jeśli oczywisćei mozna ją dostrzec) to myślę że ma jeszcze przed sobą co najmniej 2 miesiące ciąży. wygląda na przełom 7/8 mieciąca. Niewyobrazam soebie jaki były w 9 ::)
 
reklama
Do góry