reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

Marrtruda - ja w takim razie jestem cały czas po takim obiedzie :D też mam taki brzunio , dużo osób myśli że to już do porodu się szykuję :D ;)i
 
reklama
No Adasia,ladny okrąglutki brzuszek a jego reszta(własicielka) zgrabna i kształtna :) i gdzie masz niby te kilogramy kochana?
 
adasia,fajniuchno wyszlas. :D

Kurcze,ja w srode mam "termin robienia zdjec",wiec moze i ja "wkleje sie" cala,a nie tylko brzusio,hm... Pomyslimy. :D Chyba,ze nie,bo jeszcze sie przestarszycie takiego potworka jak ja. ;D
 
O rany, dziękuję za te wszystkie pochwały. Normalnie się zarumieniłam :)

Adasia, masz bardzo zgrabny brzuszek i wogóle szczupło wyglądasz - bardzo mi się podoba.
 
reklama
Adasia bardzo fajnie wyglądasz!!!
Teraz to my mamy takie fajne brzuszki,a tak niedawno nic nie było widać i czekałyśmy na pierwsze ruchy.
Ale czas leci!
 
Do góry