reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

ale dziewczyny pięknie kwitniecie..
pozazdrościłam Wam tych zdjęć i sama porobiłam sobie.. niestety aparat został nad morzem i mam tylko te co telefonem zrobiłam..
a więc ja 29 tc.

zdj281cie0253gx.jpg


ludzie chyba się zastanawiali czy to znów wieloryb nie przypłynął :D
 
reklama
Brzuszki jak zwykl piekne :) Ale ten wielki to przesada, pięcioraczki chyba o wadze 3000g każdy ;D ale sero mówiąć jeżeli jest to prawdziwy brzuch a nie jakiś bajer to mósiała sie neźle namęczyć ta pani.
 
Marrtruda,ojjj dziekuje. :D <wstydnis> ;) Hihihi. ;D

Agamamaani,ja tam zadnego wieloryba nie widzie. :D Cos przeoczylam? ;) Fajniuchno wygladasz! :D

Margolis,my powinnysmy byc dla Ciebie mobilizacja! :D
 
Śliczne brzuszki :) pięknie wyglądacie moje panie :)

Ja się jakos nie mogę doprosić zdjec, zawsze jest coś innego do zrobienia albo o nich zapominam
 
Margolis ślicznie wyglądasz mimo ze zdjecie z tak daleka :) I jak na razie to sie zastanawiam gdzie ty te swoje bliźnikai chowasz :)
 
reklama
Do góry