reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

WITAM!!!! OTO MOJE ZDJĘCIA ROBIONE TYDZIEŃ TEMU NA DZIAŁECZCE, JA Z KRZYSIEM I MOJA KOCHANA PSINKA, ŻABKA :)

dscf0267zmijszone1ad.jpg


dscf0265zmiejszone6ft.jpg


i jeszcze moja ZABKA! :)

dscf0253zmiejszone8gf.jpg
 
reklama
Dziewczynki z Was to naprawdę śliczniutkie mamuski ;) ;) bede musiała pożyczyć aparacik i też zrobię sobie zdjęcie!! ;)
 
Miśka super zdjęcia , wyglądasz szczupło tylko brzuszek widać .Ja też całe szczęście nie tyję na siebie tylko w brzuszek idzie.Słodka psinka , podobna mieszka u mnie w klatce :)
 
ja chyba w kompleksy popadnę - u mnie te 7 kg chyba w cycuszki poszło - bo brzuszek nadal od nich mniejszy ;) a Teściu ciągle - Ty na pewno w ciąży jesteś bo tak jakoś nie specjalnie widać że to już 7 miesiąc - nie kurde, silikony se wszczepiłam.
 
reklama
Anna wiesz i ja tak miałam z pierwszą ciążą dopiero po 7 mc brzuch zaczoł mi się powiększać i to znacznie!
Zobaczysz teraz to coraz bardziej będzie widać!!! :laugh:
 
Do góry