reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Majuska, Nimfii śliczne piłeczki!!!!!!
mirelka, Twój brzunio póki co nieco mniejszy niż niektóre brzuszki, ale widać że pnie się do przodu:-) Same laski u nas są!!!
 
reklama
moja kolej na mój brzuszek zdjęcia z dzisiaj 20tc
na razie uczę się wklejać zdjęcia:-)
zdjciam.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Slicznie wygladasz a brzuszek masz swietny :-)
 
mirelka mnie sie bardzo podoba twoj brzuszek :) Takie ladne uwypuklenie, ze na pewno wygladasz przeslicznie
 
mirelka śliczny, zgrabny brzunio :)

Ja się zastanawiam czy dorobię się jakiś nowych rozstępów, po poprzednich ciążach mam trochę, ale przez lata stały sie mało widoczne i juz praktycznie mnie nie wkurzały....
 
mirelka1 cudowny brzuszek:tak:
Słuchajcie mi to chyba w boczki idzie:dry:, bo w spodnie coraz trudniej mi się dopiąć, a brzuch się nie zaokrągla...już nie mogę się doczekać, aż będzie widać, że jestem w ciąży, ale to może dlatego, że nie miałam wcześniej tej przyjemności i nie mam pojęcia jaki uciążliwy może być taki brzuszek, kiedy jest się ograniczonym w ruchach i w ogóle...
Majuska1 oczywiście życzę Ci, aby rozstępów jak najmniej, albo w ogóle, ale nawet jak się pojawią to głowa do góry, bo dzidzuś jest tego wart:blink: Jeżeli to Cię pocieszy to ja już w okresie dorastania nałapałam pierwsze rozstępy na tyłku, a teraz jak oliwka nie pomoże to chociaż będę mogła zwalić winę na bobo:blink:
 
Cudne brzuszki, A ja zazdroszczę tym które mają większe brzucholki; Mogą byc dumne i chwalic się na kilkometr że będą mieli małe serduszko, oto mój 21 TC

 
Cudne brzuszki, A ja zazdroszczę tym które mają większe brzucholki; Mogą byc dumne i chwalic się na kilkometr że będą mieli małe serduszko, oto mój 21 TC

kochana spokojnie jeszcze ci tak urośnie że spod prysznica wyjdziesz z suchymi stopami ;D
Mi mój brzuszek czasem już przeszkadza, jak miała gorszy dzien to ryczałam że taka czasem niedołężna jestem jak stara babuleńka... ale to mija
 
brzuszek 22 tyg (1).jpgMajuśka, nimfii, mirelka- super brzuszki :)
brzuszek 22 tyg.jpg mój mąż się zmartwił i mówi, że mam mały brzuch i przestał mi rosnąć :p ale ma zmartwienie hehe ja uważam, że jest w sam raz :)
pencil.png
i jeszcze na siedząco zrobiłam :p
brzuszek 22 tyg.jpgjustynaz też masz fajny brzuszek zobaczył nie którym wyskakuję w 7 miesiącu jakby już rodziły ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Justynaz sliczny brzuszek masz nie za maly ani nie za duzy i widac ze ciazowy wiec chwal sie nim ile wlezie :-D
andrzelika masz sliczny brzuszek no i pokazny rozmiar,dzieciaczkowi na pewno jest wygodnie i ma gdzie fikac koziolki :tak::-)
 
Do góry