reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

dzięki dziewczyny, może mam mniejszy ten brzuszek ale idzie mi też w biodra dzisiaj przed wyjściem na zakupy z kilka razy się przebierałam w różne spodenki i spódnice sprzed ciążynic nie chciało się już przecisnąć i założyłam sukienkę szkoda mi tych ubranek ciekawa jestem czy wejdę w nie za rok:-D
Justynaz twój brzuszek można zaliczyć raczej do tych mniejszych,:-)
andrzelika rzuca się w oczy nie da się już ukryć, fajnie :-)
 
reklama
Justynaz no rośnie brzuszek, rośnie! Widać, ze juz ciażowy. A zanim sie obejżysz nie bedziesz mogła sie ruszać;-)

andrzelika ale fajny duży brzuszek! I taki wystajacy:-)
 
Justynaz, Andrzelika macie boskie brzuszki;) Widać, że takie ciążowe prawdziwe;)

Ja po swoim to widzę jeszcze kupę tłuszczu, a nie ciążowy he he. Później spróbuję jakąś fotkę zrrobić i wstawić;)
 
mirelka, JustynaZ, andrzelika - zajebiaszcze macie brzuszki kobity!!! Wszystkie są śliczne, każdy inny, ale każdy ciążowy z kilometra jak nic!
Zrobię jutro, lub pojutrze fotę swojego (dziś mi się ładują baterie, bo muszę foty imprezowe zrzucić), bo rośnie dosłownie teraz z dnia na dzień :-D
 
reklama
kochane w ubiegłym tygodniu byłam u mojej psiapsióły i kazała mi stawać do zdjęcia, więc Wam pokaże jak mój basior wygląda w ubraniu. To był 22T3D.
 

Załączniki

  • 22T3D.jpg
    22T3D.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 53
Do góry