reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

cocca mnie od poczatku co chwila ktos sie pyta czy tan sa blizniaki :p Wiem ze spojrzenia ludzi nie sa dosc mile. Na mnie patrza tez jakos dziwnie jak ide z jednym dzieckiem za reke i z duzym brzuchem. Tak jaby w polsce nie mozna bylo miec dwojki dzieci :p Sasiedzi to juz pewnie moj temat obgaduja przy kawce, bo jak sie kiedys nasluchalam jakie ich zdanie, to szok - wiele osob uwaza ze po co komu drugie dziecko, ze to sam problem jest...
 
reklama
Moja piłka dziś :

dscf6711.jpg
 
majuska brzuszek ciazowy pierwszorzedny ;-) super!

A oto mu tak zaczynamy 22 TC....
 

Załączniki

  • Zdjęcie1132.jpg
    Zdjęcie1132.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 45
  • Zdjęcie1131.jpg
    Zdjęcie1131.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 47
Dziewczyny macie przepiękne brzuszki. Nie mogę się napatrzeć na Wasze zdjęcia. Nie będę ukrywała, że zazdroszczę, a nawet trochę się martwię, bo po mnie nic nie widać. Jedynie powiększył mi się biust, a brzuch po prostu wygląda jakby był trochę wzdęty. Co prawda moja ciąża jest trochę młodsza od niektórych z Waszych, bo to 19/20 tydzień, ale nie możemy się doczekać z mężem na ten upragniony, widoczny brzuszek.
 
martus.ja nie zamartwiaj sie tym ze brzuszek nadal nie jest widoczny,zobaczysz jeszcze troszke poczekasz i brzuszek wyskoczy i bedzie tylko wiekszy i wiekszy :-)
 
martus tak jak pisze ssabrinna doczekasz sie mega brzuszka, jak kazda mama w ciazy ;) Sa tutaj mamy z mniejszymi brzuszkami i takie z duzymi juz pileczkami. Wszystko kwestia indywidualna.
A ja od siebie moge dodac ze wolalabym ciutke mniejszy brzuszek bo z tym juz mi niewygodnie a to dopiero polowa ciązy... Hmmm...
 
reklama
Nimfii zarąbisty :))), też bym chciała troszkę mniejszy, chociaż jeszcze mogę spać na boku i jako tako daję radę, tylko co dalej.....
 
Do góry