reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Śliczne macie brzuszki dziewczyny :) bardzo lubię ten wątek, tak sobie pooglądać jak się zmieniacie i jak ślicznie rosną wspaniałe brzuszki :)
A u mnie brzuch już też taki duży, że dwie osoby już myślały, że za jakieś 2 mies powinnam rodzić :p
 
reklama
Margana śliczna piłeczka, ja też mam spore gabaryty i zaczyna być mi ciężko , ale co tam , ważne żeby dzidki były zdrowe :)

No Gola maluch sie rozpedza nareszcie :) śliczny brzuszek :)
 
ponko nie moge sie doczekać fotek! I nie mówi,ze masz wiekszy brzuchol ode mnie;-)

Nie, raczej większy nie jest ;-) Ale skoro nie widzę już swoich stóp... :p Moja koleżanka ma wielki biust i też stóp nie widzi, ale ona ma rozmiar 36, a ja przy swoich 42 to powinnam je widzieć do końca ciąży, kajaki jedne :-D
 
margana brzuszek ciazowy na maxa, nie da sie ukryc, ale ślicznie wygladasza w tych sukienkach :tak:

gola i jest pokaźna pileczka :-D szybko rosnie brzuszek, bo jak cie ostatnio pamietam to jeszcze w miere plaski był brzusio :tak:
 
To i ja się "pochwalę" swoim brzuchem, mam ogromny, jak jeszcze jedna osoba się zdziwi, że rodzę dopiero w listopadzie to uduszę. Przyznam szczerze, że trochę się wstydzę, tego brzucha, jest zdecydowanie za duży. Przed ciążą nie byłam szczupła (subtelnie ujmując), ale to przez chorobę, jak przytyłam to miałam z tym problem, szczególnie, że wszyscy myśleli, że się tak zaniedbałam, (oczywiście oprócz najbliższych, którzy znają prawdę) a w ciąży mam z tym jeszcze większy problem. Głupio mi nawet przy kimś jeść.

Morgana masz śliczny brzuch!
Gola84 ja miałam taki w 3 miesiącu, ślicznie wyglądasz!
Onanana, Ssabrinaa macie piękne piłeczki!
 

Załączniki

  • P1080222.jpg
    P1080222.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 64
Cocca ty się nie przejmuj tym co inni mówią !!! mi też sie dostało kilka dziwnych uwag które nie były miłe... ale lata mi to ;D i tobie tez ma latać zrozumiano???? zakazujemy sie przejmować!!!!!!
 
reklama
Cocca piekny brzuszek!! A juz wiesz co bedziesz miec??:) Ja czekam na taki, a jak tak dalej pojdzie to lada dzien Cie dogonie :) Bo mi teraz z dnia na dzien wywwala bebenek:)
 
Do góry