reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

cocca tez czuje sie tak jakbym byla w bardziej zaawansowanej ciązy niz jestem. Zwlaszcza ze mam porownanie do ciazy z Mackiem, gdzie brzuszek mialam malutki, a teraz wysoki az pod żebra. Nieraz mnie to denerwuje i martwi, jak pomysle co bedzie na samej końcowce. Jednak wiem z doświadczenia że te ostatnie miesiace ciązy mijaja tak szybko, ze po porodzie jeszcze wiele razy zatęsknimy za duzym brzuszkiem, kopniakami, czy zachwytem bliskich nam osob (w jaki wprawia ich widok kobiety w ciąży). Takze ciesz sie tymi "przywilejami" bo te miesiące ciązy to naprawde krotki okres w porownaniu do reszty życia ;) A twój brzuszek jest piękny i na pewno też wyglądasz slicznie :)
 
reklama
cocca ja mam taki sam:) może jak będe mieć potem wenę to pyknę fotkę i wstawię żeby Ci było raźniej. Też wszyscy sie dziwią, że mam termin na listopad i robią różne miny, ale ja to olewam, zamierzam być szczęsliwą mamusią ze szczęśliwym bobasem
 
To my dziś rano.... dopiero na zdjęciu widzę jaki mam mega wielki brzuchol!!!!!:baffled::baffled::baffled:

No to i Ja sie pochwale swoim brzuszkiem :-D Dzisiaj robione wiec jest to 21tc :-)



piekne brzuchole dziewczynki:)))

Wow ale wysyp cudnych brzuszków:-)

A to mioje brzuszysko - 23tc. Rośnie w zastraszajacym tempie i jak tak dalej pójdzie to pod koniec bede sie toczyć:zawstydzona/y:

Zobacz załącznik 369680Zobacz załącznik 369681Zobacz załącznik 369682
no pkazny ale slodki:)))

Margana pewnie, dzidziolkowi musi być wogodnie! To podstawa:-D
Dziewczyny i ja urosłam wreszcie!! I nie wyglądam jakbym obżarła się bobu, tylko wyłania mi się mój ciążowy brzuchol i też zaczyna go zbierać do przodu, bo wcześniej też mi w boczki szło ;)
To sem ja z dzidziem mym o płci jeszcze nieznanej :-D22tc (foto zrobione przed chwilą, sorry za lustro nie uwierzycie, ale wczoraj psikane, ale widocznie stara koszulka, wcześniej była używana do pastowania mebli - tak myślę, bo po czym te smugi:-D)
Gola!!!!! WIDAC!!!! Pieknie:) sie nie obejzysz a bedziesz miala taka pilke ze bedziesz w szoku:D superowo:)

To i ja się "pochwalę" swoim brzuchem, mam ogromny, jak jeszcze jedna osoba się zdziwi, że rodzę dopiero w listopadzie to uduszę. Przyznam szczerze, że trochę się wstydzę, tego brzucha, jest zdecydowanie za duży. Przed ciążą nie byłam szczupła (subtelnie ujmując), ale to przez chorobę, jak przytyłam to miałam z tym problem, szczególnie, że wszyscy myśleli, że się tak zaniedbałam, (oczywiście oprócz najbliższych, którzy znają prawdę) a w ciąży mam z tym jeszcze większy problem. Głupio mi nawet przy kimś jeść.

Morgana masz śliczny brzuch!
Gola84 ja miałam taki w 3 miesiącu, ślicznie wyglądasz!
Onanana, Ssabrinaa macie piękne piłeczki!
no co Ty...masz piekny fajny duzy brzusiol. Ludzmi sie nie przejmuj, wazne ze dziecie ma gdzie plywac:) Ja wam kolejna fote wkleje za dwa tygle;)
 
Cocca !!!!! Ty głuptasku, z takim brzuszkiem musisz sie obnosić z dumą!!!! Wygląda przecudnie, ciążowo, bo w koncu moja droga jesteś w ciąży!!! I wcale ten Twój brzusio nie jest wiele większy niż mój, czy Andrzeliki,Nimfii albo Margany ( przepraszam kochane że Was dałam za przykład ale jakoś te Wasze brzusie tak mi tkwią w pamięci, chyba dlatego ze podobne do mojego). MI babka w sklepie, jek spodnie ogladalam i bylam w 3 m-cu powiedziała ze jeszcze chyba z 2 miesiące pochodzę z tym brzuszkiem ( czyli do piątego miesiąca wg niej), bo ona taki brzuch jak ja miała w 7 m-cu i przez całą ciążę przytyła 5 kg ( ja juz mam prawie 10).....
 
onanana :-);-)


Kazda z nas ma swój rytm ciążowania, rośnięcia, tycia - ale najwazniejsze ze każda z nas wyglada przecudnie w tym odmiennym stanie :-D


A jak chcecie mozemy pomierzyc nasze ciążowe brzuszki w obwodzie na wysokosci pępka, bo moze sie okazac ze na zdjeciu nie widac tego co jest naprawde ;-)
 
Dziewczyny, niezależnie od tego ile przytyjemy i jakie już duże mamy brzuchy, możemy tylko być z nich dumne, jak pisze Onanana, bo nosimy w nich nasze małe skarby. Ja na początku ciąży tez szybko dorobiłam się dodatkowych kg, brzusia jeszcze nie było widać i miałam złe samopoczucie z tego powodu. Teraz się zmieniło i nie obchodzi mnie, jak będę wyglądać za kilka miesięcy, najważniejsze by mój synek miał wygodnie i rósł zdrowo.
Także Cocca chodź z podniesioną głową, bo twój brzunio jest piękny!
 
Dzięki dziewczyny, po prostu ludzie potrafią być dziwni, dlatego ciężko się cieszyć, ale zawsze jak idę z moim M. to wtedy jestem dumna jak paw, pewnie dlatego, że wtedy nie stresują mnie głupie pytania, wielkie oczy i dogadywanie czy mam w brzuchu trojaczki!
 
gola- no już zaczyna cię wybrzuszać :)

Cocca- ja też mam taki wielki brzuch także nie martw się mnie wszyscy pytają kiedy rodzę , a jak mówie listopad to są w szoku, bo myśleli, że końcówka, ja tam jestem z niego zadowolona i się nim chwale ubieram przyległe bluzki lubie go pokazywać :)
 
reklama
Zazdroszczę Wam dziewczyny takich ślicznych brzuszków. Ja nie mam prawie wogóle :-( ,nie wiem gdzie ta moja córeczka się chowa. Po mnie jak narazie nie widać ciąży,wyglądam jak bym się za dużo najadła hi. Muszę chyba jeszcze troszkę poczekać na brzuszek.
 
Do góry