reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

Powiem Wam, że jestem w szoku, jak czytam te wypowiedzi:) Po prostu w głowie się nie mieści, jakie te maluchy są mądralińskie:) Marcinek też już zaczyna drążyć temat siusiaka i piersi. Ostatnio musiałam się wykąpać przed wizytą u lekarza, a że byliśmy sami w domu, więc Marcinek wszedł do mnie do łazienki. I pierwsze co - zagląda mi do wanny i pyta, czy mam siusiaka:) Bo tatuś ma:) Innym razem przy wieczornej kąpieli chłopaki puszczali bańki - Damian dmuchał, przystawiając bańkę do brzuszka Marcinkowi i ona przysysała się do niego. W pewnym momencie Cinek pokazuje, żeby mu postawić bańkę na jednym cycuszku, potem na drugim, a wtedy z radosnym uśmiechem mówi "Mamusia":)))
 
reklama
No niezle ustawia Oti wszystkich :-) Tata do roboty ,mama dzieckiem sie zajac :-D

U nas rozmow na temat narzadow intymnych nie ma...tylko kiedys dawno zawsze jak sie rozbieralam wolala "cycy"... ale za to zaczyna "badac siebie" -zdarza jej sie usiasc i zagladac w broszke :-D
 
U nas cycuszki poznane, bo przecież mama karmi Olge mleczkiem ;-) A propos, ostatnio Miki wkładał sobie pod bluzke moje wkładki laktacyjne:sorry2::-)

Naprawdę teksty dziciaki maja powalające:tak:
 
normalnie nie mogę, ale te dzieciaki potrafią wymyślić:-D:-D:-D:-D:-D

Iza na punkcie cycuszków ma fioła, jak tylko zobaczy mnie bez bluzki od razu pyta czy poże pogłaskać i się przytuli, no ale jak ją cycusie karmiły 1,5 roku to sentyment pozostaje. Siusiaki interesują ją bardzojak byliśmy na wsi i 4 letni synek kuzynki przebierał się w pokoju to podleciała do niego i koniecznie chciała sobie siusiaka pooglądać :-D ale zupełnie nie wiem jak mam przy Izie nazwać intymne części kobiece, wszystkie nawzwy wydają mi się wulgarne , a wy jak mówicie?:dry::sorry2:
 
Ja mowie siuasiak i cipka/cipulka....i dupcia :-D
raczej glupio byloby mi mowic"chodz wytrzemy wagine ,albo podetrzemy odbyt":szok::laugh2::laugh2::laugh2: Penis jeszcze z tego wszystkiego najlepiej mi brzmi ;-)
 
Dzisiaj się uśmiałam z moją babcią. Poszła ze mną i małą do Ogrodu Botanicznego. Pospacerowałyśmy sobie, mała pobiegała, oglądała kaczki,... W końcu usiadłyśy na placu zabaw na ławce, a Werka poszła do piaskownicy, gdzie była dziewczynka w jej wieku mniej więcej. Słuchajcie takiego wersalu jeszcze nie widziałam:-D:-D:-DByło tylko słychać: "proszę", "dziękuję", mogę pożyczyć?", "dobrze",... Z babcią nie mogłyśy wytrzymać ze śmiechu:laugh2::laugh2::laugh2:

Przychodzimy do domu, a Werka zaczyna mówić gdzie była. I tatuś się pyta:
- A co widziałaś?
- Kaćki! Masę kaciek!
- I co jeszcze?
Młoda myśli, więc podpowiadam:
- Wie...
A ona:
- Wie...
Ja:
- Wie...
A Werka:
- Wiem! Wielojiba! (wieloryba):-D

A ja na to:
- A nie czasem wiewiórkę?
Na to moje dziecię:
- Napjawdę mamusiu?

 
reklama
Do góry