reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

reklama
Mi się przypomniało jak byliśmy w Pl i wracaliśmy autem ze Szczecina Mateusz mówi:
- Jestem Teletubiś
- Jaki Teletubiś jesteś?- pytam go na co on mi odpowiada
- Jestem fajny Tubiś Tinky Winky:-D:-D:-D
Strasznie się śmieliśmy z tego bo Matek często przymierza szpilki i torebki i nie mógł być żadnym innym Teletubisiem;-):-D
 
Oj, mają wyobraźnię te nasze szkraby.

Werka dzisiaj znowu z pełną kulturą:-);-):laugh2:
- Wercia, chodź pomóc mamie sprzątać Twoje zabawki.
- Nie, nie, mamusiu, dziękuję.
- Ale chyba wypadałoby pomóc mamie, co?
- Mamusiu, dasz sobie radę sama.

Młoda dzisiaj podeszła do swojego tatusia, położyła mu łapki na policzkach i zaczęła go klepać ze słowami na ustach: "Kundlu paskudny!" (usłyszała jak tatuś bawiąc się z psicą tak mówił). No nieźle...

Wracamy ze spaceru i psica nas wyczuła i zaczęła szczekać. Zanim otworzyłam drzwi moja latorośl rzekła: "Będziesz Ty cicho do jasnej cholery?!". Hmmmm... Pies się uciszył, a mnie zatkało...:szok:
 
Ostatnia edycja:
Dobra, dobra, ja już nie nadążam za jej tekstami. Powinnam z dyktafonem za nią latać:-D
A faktycznie jest duża i jak mówię, że niedawno skończyła 2 latka, to się ludzie pukają w głowę i mówią, że coś chyba mi się pomyliło;-)
Wysoka jest (ciuszki 98/104, a bucik 25, i lada moment 26 będzie:szok::szok::szok:), tylko po kim???:confused: Może po listonoszu:-D:-D:-D
 
No nieźle Weronika!!!! "kundlu paskudny" mnie rozbroiła maksymalnie :):)_:)

Rusałko a może to jest "R...k we are"? R...k to wasze nazwisko ale nie chcę go na ogólnym wątku cytować ;)
 
reklama
Super wątek !!!! przeczytałam od początku i uśmiałam się jak dzika :-D:-D:-D
Iza nadaje już podobnie do Matiego i Wojtusia, mówi całymi zdaniami , i też jest zafascynowana siusiakami, ostatnio pyta:
-mamo a ty masz siusiaka?
- nie Izuś dziewczynki nie mają siusiaków
- ja mam! malutkiego!:-D

no bo jak to może być żeby Iza czegoś nie miała;-):-D

no i stałe pytanie:
-co robiła s rano mamo?
i jak jej nie odpowiem bo pyta już o to po raz setny to sama sobie odpowiada:
wstałam, ubrałam się, umyłam zęby i poszłam do pracy.:-)

ale najlepszy tekst żuciła ostatnio jak zobaczyła dziadka duży brzuch bez koszuli:
-dziadek ma w brzuchu dzidzię!!!:-D:-D:-D
 
Do góry