reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

As, Kuba jest niesamowity:) taka równowaga!!!:)
Twój trzeci skarbus coraz wiekszy, cudnie:)
Dbasz o siebie? Tzn o Was?;-)

Dziekuje dziewczyny za zyczenia zdrowia dla Franca.
Dziś gorączkował kurczaczek, apetyt niemal zerowy (pisze niemal, bo jak zobaczył opakowanie ptasiego mleczka, pokazał paluszkiem i powiedział "mam" - czyli 'mniam', czyli idzie ku lepszemu...tfu tfu

Mamy w przyszłym tygodniu bardzo wazne dwie wizyty lekarskie - neurologa i genetyków. Ogromnie mi na nich zalezy. Mamy omówic wyniki badań genetycznych frania a z neurologiem porozmawiać o terapii słuchu i mapowaniu mózgu. Czy pojedziemy zalezy od jutrzejszego samopoczucia Frania, od tego czy stanie na nogi. Jesli nadal bedzie goraczkował, to wyjazd odwołujemy..
 
reklama
As, Kuba jest niesamowity:) taka równowaga!!!:)
Twój trzeci skarbus coraz wiekszy, cudnie:)
Dbasz o siebie? Tzn o Was?;-)

Dziekuje dziewczyny za zyczenia zdrowia dla Franca.
Dziś gorączkował kurczaczek, apetyt niemal zerowy (pisze niemal, bo jak zobaczył opakowanie ptasiego mleczka, pokazał paluszkiem i powiedział "mam" - czyli 'mniam', czyli idzie ku lepszemu...tfu tfu

Mamy w przyszłym tygodniu bardzo wazne dwie wizyty lekarskie - neurologa i genetyków. Ogromnie mi na nich zalezy. Mamy omówic wyniki badań genetycznych frania a z neurologiem porozmawiać o terapii słuchu i mapowaniu mózgu. Czy pojedziemy zalezy od jutrzejszego samopoczucia Frania, od tego czy stanie na nogi. Jesli nadal bedzie goraczkował, to wyjazd odwołujemy..
Aguś i jak z wyjazdem?
Jak gorączka ?

Moja Karolinka coraz większa i silniejsza ,dlatego też coraz większe skurcze chyba niestety .Do tego stres i leżenie w łóżku mam zapewnione cały weekend .
Na szczęście pewnie we wtorek wizyta w szpitalu i może coś więcej profesor mi powie na temat tych skurczy .:sorry::sorry:
Trzymam za Was kciuki .
 
As, bierzesz coś rozkurczowego? Przy Natce brałam po 12 tabletek No-Spy dziennie, przy Francu to już fabryką chemiczna byłam.;-)

Franiu wczoraj wiec zorem wziął ostatnia dawke p/gorączkowego. Wydaje mi sie, ze nasza dr dzis zdecyduje za mamy jechac do Wawy. Chcemy podróż rozłozyc w razie czego na 2 tury, zeby mały nie był zbytnio zmęczony. To jednak niestety oznacza wieksze koszty wyjazdu:( Ale cel jest wiadomy
 
As, bierzesz coś rozkurczowego? Przy Natce brałam po 12 tabletek No-Spy dziennie, przy Francu to już fabryką chemiczna byłam.;-)

Franiu wczoraj wiec zorem wziął ostatnia dawke p/gorączkowego. Wydaje mi sie, ze nasza dr dzis zdecyduje za mamy jechac do Wawy. Chcemy podróż rozłozyc w razie czego na 2 tury, zeby mały nie był zbytnio zmęczony. To jednak niestety oznacza wieksze koszty wyjazdu:( Ale cel jest wiadomy

Tak biorę maksymalną dopuszczalną ilość Nospy i 500 mg magnezu ,do tego leżenie.
Wstaję tylko do Wć i coś ewentualnie zjeść ...
Na koniec z Kubusiem to już Nospe dostawałam domięśniowo ,bo tabletki nie działały ...
Też była fabryką chemiczną ;-):tak::sorry2::sorry2:
Będzie dobrze .
Aga cel uświęca środki .
Wierzę w Was .
Dacie radę !!!!
 
Kochane, dzień bez pawia i gorączki!!!!:tak:
Antybol na 10 dni, tu b.z. Decyzja dr zapadła: w czwartek widzimy się w IMiDz w Wawie.
Wyjedziemy juz we wtorek, żeby drogę rozłożyć na 2 etapy, zeby krasnal wytrzymał. Jak jest ciepło mona jechac na raz, zawsze to mozna wyjść na chwilę z auta, przeiwtrzyc sie, ale przy tej pogodzie...Dla nas to 9-10 godz jazdy:(



Vetka, kawka we Wrocku to wiosna chyba dopiero. Teraz unikami skupisk ludzkich jak ognia.
Na ile to oczywiście możliwe..
 
reklama
No super Aga! Franula wiedział jak ważne są te planowane wyjazdy i szybko się pozbierał.
Trzymam kciuki żeby podróż jak i same wizyty przebiegły pomyślnie :tak:
A dla Ciebie Aguś dużo siły i zdrówka życzę :-)
 
Do góry