reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

Beti, a własnie że zazdrosze jak widze z jaką tesknota Natka spogląda w kierunku psów..:(

As, dzięki za link i informacje o książce. Ta nasza logopedka (chyba moge już tak mówić?:) ) mówiła mi tez o książce - nie pamiętam dokładnie tytułu - "Dzieci o głodnych mózgach"..czy jakoś tak. Musze w poniedziałek zapytać.

Dziewczyny, ile wy płacicie za logopedę? Poprzednia p logopedka, z której zrezygnowałam po 4 spotkaniach (nawet nie dotknęła palcem Frania) brała za 30 min 70 zł. I jexdziliśmy do niej do gabinetu jakies 20 km w jedną str. Ta bierze 80 zł za 60 min i przyjezdża do nas. Wg mnie to nie jest wygórowana stawka.

Aaaaa, dzwoniła dr Ł jakąs godzinę temu - zaprasza nas we wtorek do siebie:) Najpierw zaprowadzi nas do swojej znajomej, która tez przyjży się Franiowi a potem wrócimy do dr Ł. No ciekawa jestem bardzo tej wizyty tym bardziej , że nasza neurolog prosiła dr Ł o szczegółowa opinie o Franiu.
 
reklama
No to rzeczywiście żal serce ściska jak dziecko chce a nie może:-(

My mamy to szczęście że jesteśmy w OWI i tam jest wszystko, logopeda, psycholog, terapeuci zajęciowi cuda nie widy a najlepsze że to wszystko za free. Nie wiem co bym zrobiła gdybyśmy nie mieli tego ośrodka chyba bym zaczęła kraść.
Na pewno jak Aleks pójdzie do przedszkola to zaczną przy nim krążyć i obserwować a co z tego wyjdzie to zobaczymy:dry:
 
Aga- ja jeszcze o stymulacji rozwoju mowy,pisałaś,że dostałaś 2 strony wskazówek. A czy mogłabyś,chociaż skrótowo, o tym opisać?
Czy możesz mi jeszcze podpowiedzieć w kwestii sensoryki i SI. Tak jak piszesz,że gdy dziecko sprawnie chodzi to zaczyna się drugi etap-mowa. Moje dziecko chodzi od września u.r.,biega i skacze a z mową jak staliśmy w miejscu tak nadal stoimy. Jak zaczynałam terapię SI mówiono mi ,że problemem jest brak stabilizacji i równowagi i przetwarzanie bodźców słuchowych(nadwrażliwość dźwiękowa). Pierwsze już wyeliminowałyśmy. Ja już zaczynam się martwić,że ten rozwój mowy to u nas jednak powinien już następować. Co Ty o tym sądzisz?
 
Ale Ty masz tego wszystkiego do spamiętania :szok:
Dziewczyno Ty na prawdę powinnaś książkę napisać :tak: A cena za logopedę całkiem dobra, biorąc pod uwagę to że to aż 60min i jeszcze do Was dojeżdża!
 
My mamy to szczęście że jesteśmy w OWI i tam jest wszystko, logopeda, psycholog, terapeuci zajęciowi cuda nie widy a najlepsze że to wszystko za free. Nie wiem co bym zrobiła gdybyśmy nie mieli tego ośrodka chyba bym zaczęła kraść.

Mi aż trudno sobie wyobrazic taką sytuację. Ale dobrze że sa takie miejsca w Pl, choćby dlatego, że...nie musisz wnioskować do Fundacji..;-)

Aga- ja jeszcze o stymulacji rozwoju mowy,pisałaś,że dostałaś 2 strony wskazówek. A czy mogłabyś,chociaż skrótowo, o tym opisać?
Podaj mi swojego maila, zrobię zdjęcie (nie mam scanera) i Ci przeslę.
To są propozycje zabaw.


Ale Ty masz tego wszystkiego do spamiętania :szok:
Dziewczyno Ty na prawdę powinnaś książkę napisać :tak: A cena za logopedę całkiem dobra, biorąc pod uwagę to że to aż 60min i jeszcze do Was dojeżdża!

Dzieki:)
 
Aga Ty to w całym tym nieszczęściu masz szczęście do dobrych lekarzy... Z nimi pozbedziecie sie wszystkich chorob....

Powiedz mi czy Ty byłaś z Franiem na turnusie w Wagrowcu?? Moja koleżanka jutro tam jedzie z dzieckiem... Widziałam go kiedys z daleka wyglada super i ponoć warunki tez maja ok ale jestem ciekawa jak z ćwiczeniami i efektami
 
dotarlam w koncu i do Was:) ostatnio nie zagladalam bo moj tesc zmarl i wogole jakis taki czas do bani mam...:(
i tylko jak zajrzalam to juz dziekowalam Bogu ze w koncu dotarlam bo na dzien dobry juz cos pozytecznego mi sie trafilo (SI, odwrazliwianie od dolu itp)

u nas bez zmian, czekamy na eeg, pozniej rezonans
a poki co mialysmy przerwe od rehabilitacji (2tyg) i Olka jakby probowala sie przelamac, przechodzi sama z siadu do pozycji czworaczej, czasem raczki do przodu ladnie naprzemiennie z nozkami przeniesie ale rece slabe sa i pada na twarz:( no ale to juz zawsze cos...


pozdrawiamy Was baaaaaaardzo mocno
 
Martuś!! Miałam pisac do Ciebie. Ty wiesz, że mamy wspólną znajomą??? Powiedziała mi o Twoim teściu, mówiła, że trudny czas dla Was teraz.
Ja mysle o Was cały czas. Pamiętaj - jesli jakos mogę Ci pomóc, to wal jak w dym, oki?

Bershka, w Wągrowcu nie bylam. Opinie słyszałam różne. Ale tak to bywa z turnusami - trzeba pojechać, zobaczyc czy to jest cos dla TWOJEGO dziecka.
 
reklama
Rozumiem... Aga polec mi jakiś turnus.... Plisss
Mam znajomą ,która jeździ do Wągrowca z dzieckiem z Zespołem Angelmana.
Bardzo sobie chwalą te turnusy.
Opieka podobno bardzo dobra i zajęć też dzieciaki mają sporo.
Konie,basen i inne ...
Oni jak odjeźdżają to od razu się zapisują na kolejny raz
 
Do góry