reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

No Franiowamamo, myślę, że urlop się udał i choć troszkę odsapnęłaś. Pozdrawiam was serdecznie.
P.s. też nie zgadzam sie z tą punktacją, wiedząc ile Franio musiał przejść i się napracować.
 
reklama
Agus Owsiak daje tylko na sprzęt, pytałam

Beti skąd jesteś??? Tez mieszkam na Śląsku Tychy
Masz 5 synkow, jak fajnie:-)
 
Beti, Ty wiesz, że Ci/Wam życzę tego samego, prawda?

Próbowałaś już pisać do jakiś fundacji?

Aga tak ja Ci pisałam siedze i nie wiem co począć, jak się nie obrócę to "dooopa zawsze ze zadku"
Byłam już tak napalona na te turnusy a tu mi z tą botuliną wyskoczyli a co za tym idzie specjalny program 5h dla Aleksa w ośrodku, więc nie chcę im tego zakłócać wyjazdami.
Więc nie będe szukała kasy jak nie jestem pewna czy dojdzie do wyjazdu.
W dodatku Szymon nie chce mi z cyca zejść, cwaniak z butelki wypije wszystko tylko nie mleko
realmad2.gif
a z dwójką niechodzących dzieci przecież nie pojadę (chociaż Szymon to już wstaje, nie mozna go na 5 min z oka spuścić bo zaraz znajdzie coś po czym może się powspinać, ja się wkurzam bo to jeszcze za wcześnie na takie wstawanie a on cieszy rogala)
Teraz chce jak najszybciej załatwić tego ortopedy - chyba pójdziemy prywatnie a później się zobaczy
wink2.gif




Agus Owsiak daje tylko na sprzęt, pytałam

Beti skąd jesteś??? Tez mieszkam na Śląsku Tychy
Masz 5 synkow, jak fajnie:-)

Ja mieszkam w Rudzie Śląskiej
 
Ostatnia edycja:
Pod tą petycją to być sporo podpisów nazbierała:tak::-D
Kolacja o tej porze? Franiowamamo Ty się nie zaniedbuj bo dostaniesz od nas upomnienie;-)
Taa..od takiego "zaniedbywania" tylko mi moje 4 litery rosną..:wściekła/y:;-)

Aga tak ja Ci pisałam siedze i nie wiem co począć, jak się nie obrócę to "dooopa zawsze ze zadku"
Byłam już tak napalona na te turnusy a tu mi z tą botuliną wyskoczyli a co za tym idzie specjalny program 5h dla Aleksa w ośrodku, więc nie chcę im tego zakłócać wyjazdami.

Wszystko jasne:)
 
reklama
Aguś, witamy z powrotem :)

Co do petycji, ja się podpisuję, chyba ta ekspertyza to jakieś bzdury :) zresztą sama wiesz gdzie te wszystkie ekspertyzy Twój synuś ma... tak tak, dokładnie, w głębokim poważaniu :) a na poważnie - odruchy może i nieprawidłowe, ale tak po prawdzie czy to papierki przesądzają o małym? Franek odwala taką robotę z Tobą, że jego te wszystkie papierki jakby w ogóle nie dotyczą. Niby o nim, ale jakby zupełnie obok niego, nie? Przecież to nasz Franuś, nasz superbohater. Jeszcze troszkę i oceny papierkowe dobiją do 20 :)

Mówisz kolacja o 23... hm, ja jeszcze obiadu nie jadłam, hihi :) no ale ja mam z czego zrzucać a Ty szczypiorze jeden, dbaj o siebie bo siły musisz mieć że fest :)

Do kiedy jesteście teraz? Może byśmy uskuteczniły jakis spacer z robakami wspólny? albo może na któryś dzień bym wpadła na kawę jakąś? albo Ty do mnie? a może nad Wojanów byśmy wyskoczyły popływać może?

aha, spóźnione urodzinowe buziaki :zawstydzona/y: słabo się udzielam i jakoś mnię umknęło, przepraszam "staruszko"

ech, co Ci będę pisać, stęskniłam się za Wami :) Trzymam kciuki za jutro :)
 
Do góry